Domov:
|| Odbojkarska liga » 2010/2011 » Splošne informacije »

07.09.2010
Prvi sestanek Kifeljcev

Prvi sestanek Kifeljcev bo v četrtek 9.9.2010 ob 20:30 v Piceriji Hram Gorjan.

Na sestanku bomo:

  • pregledali pravila za igranje registriranih igralk in igralcev
  • dorekli pravila grede odregistracije za poškodovane igralce
  • pregledali napotke za sodnike (pravice, dolžnosti, sojenje svoji ekipi)
  • pregledali pravila za zamujanje
  • dorekli razpored tekem FINALA za letošnjo sezono (2 dni; sobota in nedelja)
  • (verjetno) pregledali sistem tekmovanja za 26 ekip in izvedli nov žreb zaradi napovedane odpovedi ene od ekip

Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto CarBortegaBurin Yachting Clubcerti.siDajmedolDebitelDream Teamekipa DPŠEL-TTFinnovaFreshGorenjski PopotnikGorjeIl PivoIsto dobrKifeljciKlappaKlimatizacija KlemenčičKonkurencaKransterdamMik MikMixOdtrganciPentatlonPiskrčkiPLAMTEX INTPod SkalcoPokal KomendaRauchSekvojeServetkarjiSpletni-streznik.comSRC INFONETSystemiqTazadniTeleportUnikatiuTablaVet4PetZasilni izhodŠD PovžŠD PreserjeŠD Preserje JUNIORŽenske dvojiceženski odbojkarski turnir