Domov:
|| Odbojkarska liga » 2010/2011 » Splošne informacije »

07.09.2010
Prvi sestanek Kifeljcev

Prvi sestanek Kifeljcev bo v četrtek 9.9.2010 ob 20:30 v Piceriji Hram Gorjan.

Na sestanku bomo:

  • pregledali pravila za igranje registriranih igralk in igralcev
  • dorekli pravila grede odregistracije za poškodovane igralce
  • pregledali napotke za sodnike (pravice, dolžnosti, sojenje svoji ekipi)
  • pregledali pravila za zamujanje
  • dorekli razpored tekem FINALA za letošnjo sezono (2 dni; sobota in nedelja)
  • (verjetno) pregledali sistem tekmovanja za 26 ekip in izvedli nov žreb zaradi napovedane odpovedi ene od ekip

Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto Car Bortega Burin Yachting Club certi.si Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Konkurenca Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Piskrčki PLAMTEX INT Pod Skalco Pokal Komenda Rauch Sekvoje Servetkarji Spletni-streznik.com SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport Unikati uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir