Domov:
|| Odbojkarska liga » 2010/2011 » Splošne informacije »

07.09.2010
Prvi sestanek Kifeljcev

Prvi sestanek Kifeljcev bo v četrtek 9.9.2010 ob 20:30 v Piceriji Hram Gorjan.

Na sestanku bomo:

  • pregledali pravila za igranje registriranih igralk in igralcev
  • dorekli pravila grede odregistracije za poškodovane igralce
  • pregledali napotke za sodnike (pravice, dolžnosti, sojenje svoji ekipi)
  • pregledali pravila za zamujanje
  • dorekli razpored tekem FINALA za letošnjo sezono (2 dni; sobota in nedelja)
  • (verjetno) pregledali sistem tekmovanja za 26 ekip in izvedli nov žreb zaradi napovedane odpovedi ene od ekip

Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.6. komenški pentatlon 7. Komenški pentatlon 8. Komenški Pentatlon Avto Car Bortega Burin Yachting Club BVFG certi.si Dajmedol Debitel ekipa DPŠ EL-TT Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Picerija Hram Gorjan Piskrčki PLAMTEX INT Pokal Komenda Pokal Komende 2022 Predelave-vozil.si Sekvoje Servetkarji SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir