Domov:
|| Novice » Arhiv »

10.09.2010
Uradna žoga EL-TT odbojkarske lige je Mikasa MVA200

Uradna žoga EL-TT odbojkarske lige 2010/2011 je Mikasa MVA200 (tako kot zadnji dve leti).

Žoge po promocijski ceni 69 EUR (redna cena 79,90 EUR) lahko naročite do 20.09.2010 preko e-naslova info@drustvo-dps.si.


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto Car Bortega Burin Yachting Club certi.si Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Konkurenca Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Piskrčki PLAMTEX INT Pod Skalco Pokal Komenda Rauch Sekvoje Servetkarji Spletni-streznik.com SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport Unikati uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir