Domov:
|| Odbojkarska liga » 2010/2011 » Splošne informacije »

10.09.2010
Dodaten žreb ekip za sezono 2010/2011

Na prvem sestanku Kifeljcev smo izvedli dodaten žreb za razdelitev ekip v dve skupini.

Dodatni žreb je ekipe razdelil takole:

Skupina A:

  1. Bortega Powered by S.R.S.E (kap.: Jaka Šporn) » lani: Bortega
  2. Isto dobr (kap.: Uroš Grilc)
  3. Papirnica Lipa – Otpisani (kap.: Primož Mahkovec)
  4. Penzion Mojca (kap.: Tine Holc) » lani: Monokolo.si
  5. Penzionisti (kap.: Andrej Užmah) » lani: Odbojkarski klub Domžale
  6. Pizzerija Tara (kap.: Aljoša Rogelj) » lani: Mobystyle
  7. Rauch (kap.: Boštjan Lutar)
  8. Sam da Poka (kap.: David Luskovec) » nova ekipa
  9. Servetkarji (kap.: Aleš Šarec)
  10. ŠD Povž (kap.: Žan Gabrovšek)
  11. ŠD Preserje mladi (kap.: Peter Hribar)
  12. Teleport (kap.: Klemen Jamšek)
  13. Žoga maroga (kap.: Ljubo Džajić) » lani: Požigawci

Skupina B:

  1. Avtoteka Montona (kap.: Tomaž Korošec)
  2. Bossaball (kap.: Janez Pogačar) » lani: Vzajemna
  3. Cestel (kap.: Franc Korošec) » lani: Papirnica Lipa
  4. Dajmedol (kap.: Uroš Zupan)
  5. Debitel (kap.: Jožica Potočnik)
  6. Il Pivo (kap.: Uroš Krže) » lani: Šalabajski
  7. Klappa (kap: Jure Windschnurer)
  8. Kransterdam (kap.: Daniel Atanasov) » nova ekipa
  9. Maratonci (kap.: Dragan Adžić) » lani: Požigawci
  10. Okna Slatin (kap.: Mihaela Poglajen) » lani: Pšanc
  11. Kavarna Kino Radovljica (kap.: Rok Rozman) » lani: Šin-Kov
  12. ŠD Preserje (kap.: Božo Osolin)
  13. Tazadni (kap.: Dušan Vrečar)

Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.



Avto CarBortegaBurin Yachting Clubcerti.siDajmedolDebitelDream Teamekipa DPŠEL-TTFinnovaFreshGorenjski PopotnikGorjeIl PivoIsto dobrKifeljciKlappaKlimatizacija KlemenčičKonkurencaKransterdamMik MikMixOdtrganciPentatlonPiskrčkiPLAMTEX INTPod SkalcoPokal KomendaRauchSekvojeServetkarjiSpletni-streznik.comSRC INFONETSystemiqTazadniTeleportUnikatiuTablaVet4PetZasilni izhodŠD PovžŠD PreserjeŠD Preserje JUNIORŽenske dvojiceženski odbojkarski turnir