Domov:
|| Odbojkarska liga » 2010/2011 » Tekme »

31.01.2011
8. krog EL-TT odbojkarske lige 2010/2011

8. krog EL-TT odbojkarske lige 2010/2011 bo odigran v soboto 5.2.2011 ob 14:00!

Okrepčevalnica Klanc

Voda 902

Picerija Hram Gorjan

14:00 Kransterdam [0] : [2] Bortega Powered by S.R.S.E.
20:25 • 20:25
Dajmedol [0] : [2] Sam Da Poka
0:25 • 0:25
Penzion Mojca [0] : [2] Klappa
0:25 • 0:25
15:00 Debitel [0] : [2] Pizzerija Tara
17:25 • 18:25
Bossaball [0] : [2] Rauch
13:25 • 20:25
Avtoteka Montona [0] : [2] ŠD Preserje mladi
0:25 • 0:25
16:00 Kransterdam [2] : [0] Sam Da Poka
25:16 • 25:21
Dajmedol [0] : [2] Rauch
0:25 • 0:25
Klappa [0] : [2] Bortega Powered by S.R.S.E.
22:25 • 16:25
17:00 Bossaball [0] : [2] ŠD Preserje mladi
14:25 • 15:25
ŠD Povž [0] : [2] Debitel
21:25 • 24:26
Avtoteka Montona [0] : [2] Penzion Mojca
20:25 • 24:26
18:00 Okna Slatin [0] : [2] Pizzerija Tara
17:25 • 17:25
Cestel [0] : [2] Papirnica Lipa – Otpisani
18:25 • 21:25
Penzionisti [0] : [2] Teleport
24:26 • 22:25
19:00 ŠD Preserje [2] : [0] Kavarna Kino Radovljica
25:23 • 25:17
Tazadni [1] : [2] ŠD Povž
25:20 • 21:25 • 13:15
Maratonci [1] : [2] Isto Dobr
25:20 • 19:25 • 12:15
20:00 Okna Slatin [2] : [0] Žoga Maroga
25:12 • 25:20
Servetkarji [0] : [2] Papirnica Lipa – Otpisani
11:25 • 21:25
Il Pivo [2] : [1] Teleport
21:25 • 26:24 • 15:11
21:00 Penzionisti [0] : [2] Isto Dobr
20:25 • 20:25
Cestel [0] : [2] Kavarna Kino Radovljica
0:25 • 0:25
Maratonci [2] : [1] ŠD Preserje
16:25 • 25:13 • 15:10
22:00 Il Pivo [2] : [0] Servetkarji
25:18 • 25:16
Žoga Maroga [2] : [0] Tazadni
25:0 • 25:0

Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.



Avto Car Bortega Burin Yachting Club certi.si Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Harmonija Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Konkurenca Kransterdam Mix MJ Team Odtrganci Pentatlon Piskrčki PLAMTEX INT Pod Skalco Pokal Komenda Rauch Sekvoje Servetkarji Spletni-streznik.com SRC INFONET Tazadni Teleport Unikati uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir