Domov:
|| Odbojkarska liga » 2010/2011 » Tekme »

07.02.2011
9. krog EL-TT odbojkarske lige 2010/2011

9. krog EL-TT odbojkarske lige 2010/2011 bo odigran v soboto 12.2.2011 ob 14:00!

Okrepčevalnica Klanc

Voda 902

Picerija Hram Gorjan

14:00Il Pivo [2] : [0] Cestel
25:19 • 25:17
Kavarna Kino Radovljica [2] : [0] Teleport
25:20 • 25:23
Maratonci [0] : [2] Penzionisti
20:25 • 20:25
15:00Cestel [1] : [2] Servetkarji
11:25 • 25:13 • 3:15
Bossaball [0] : [2] Žoga Maroga
15:25 • 6:25
Klappa [0] : [2] Sam Da Poka
22:25 • 15:25
16:00Il Pivo [0] : [2] Penzionisti
23:25 • 23:25
Maratonci [1] : [2] Teleport
22:25 • 25:20 • 15:17
Kavarna Kino Radovljica [2] : [0] Isto Dobr
25:15 • 25:22
17:00Avtoteka Montona [1] : [2] Žoga Maroga
25:22 • 23:25 • 14:16
Klappa [0] : [2] Rauch
15:25 • 17:25
Pizzerija Tara [0] : [2] Dajmedol
16:25 • 15:25
18:00Bossaball [1] : [2] Sam Da Poka
29:27 • 19:25 • 14:16
ŠD Preserje [0] : [2] Servetkarji
20:25 • 22:25
Debitel [1] : [2] ŠD Preserje mladi
18:25 • 25:21 • 9:15
19:00Dajmedol [2] : [0] ŠD Povž
25:23 • 25:14
Kransterdam [0] : [2] Rauch
9:25 • 15:25
Isto Dobr [0] : [2] Papirnica Lipa – Otpisani
23:25 • 19:25
20:00Avtoteka Montona [0] : [2] Pizzerija Tara
0:25 • 0:25
Penzion Mojca [2] : [1] Tazadni
18:25 • 26:24 • 15:10
Bortega Powered by S.R.S.E. [0] : [2] Debitel
18:25 • 21:25
21:00Okna Slatin [1] : [2] ŠD Preserje mladi
22:25 • 25:19 • 12:15
Kransterdam [1] : [2] ŠD Povž
22:25 • 25:15 • 7:15
ŠD Preserje [0] : [2] Papirnica Lipa – Otpisani
15:25 • 19:25
22:00Okna Slatin [1] : [2] Penzion Mojca
25:23 • 22:25 • 13:15
Tazadni [0] : [2] Bortega Powered by S.R.S.E.
15:25 • 23:25

Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.



Avto CarBortegaBurin Yachting Clubcerti.siDajmedolDebitelDream Teamekipa DPŠEL-TTFinnovaFreshGorenjski PopotnikGorjeIl PivoIsto dobrKifeljciKlappaKlimatizacija KlemenčičKonkurencaKransterdamMik MikMixOdtrganciPentatlonPiskrčkiPLAMTEX INTPod SkalcoPokal KomendaRauchSekvojeServetkarjiSpletni-streznik.comSRC INFONETSystemiqTazadniTeleportUnikatiuTablaVet4PetZasilni izhodŠD PovžŠD PreserjeŠD Preserje JUNIORŽenske dvojiceženski odbojkarski turnir