Domov:
|| Odbojkarska liga » 2010/2011 » Tekme »

Trenutni vrstni red

SKUPINA A

Mesto

Ekipa

Odigranih tekem

Zmage / Porazi

TOČKE skupaj

UspešnostVrstni red v skupinah se samodejno posodablja po vsaki odigrani tekmi (če ni tehničnih težav;).

Ekipa Dajmedol se je zaradi še 3. vesele novice v tej sezoni (čestitamo!) in posledično pomanjkanju punc, nastopu na finalu odpovedala. Zaradi tega bo odpadla ena kvalifikacijska tekma, iz prve skupine bo v finale napredovalo 8 ekip, nekoliko pa so se spremenili tudi nosilci v skupini B.

Za razvrstitev nosilcev na finalu se za ekipe z enakim številom točk upošteva medsebojna tekma in je tako vrstni red sledeč:

A2: Teleport
A3: Penzionisti
A4: Il Pivo
..
B5. ŠD Preserje mladi
B6. Kransterdam6. komenški pentatlon 7. Komenški pentatlon 8. Komenški Pentatlon Avto Car Bortega Burin Yachting Club BVFG certi.si Dajmedol Debitel ekipa DPŠ EL-TT Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Picerija Hram Gorjan Piskrčki PLAMTEX INT Pokal Komenda Pokal Komende 2022 Predelave-vozil.si Sekvoje Servetkarji SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir