Domov:
|| Odbojkarska liga » 2010/2011 » Tekme »

Trenutni vrstni red

Mesto

VSE SKUPINE

Odigranih tekem

Zmage / Porazi

TOČKE skupaj

UspešnostVrstni red v skupinah se samodejno posodablja po vsaki odigrani tekmi (če ni tehničnih težav;).

Ekipa Dajmedol se je zaradi še 3. vesele novice v tej sezoni (čestitamo!) in posledično pomanjkanju punc, nastopu na finalu odpovedala. Zaradi tega bo odpadla ena kvalifikacijska tekma, iz prve skupine bo v finale napredovalo 8 ekip, nekoliko pa so se spremenili tudi nosilci v skupini B.

Za razvrstitev nosilcev na finalu se za ekipe z enakim številom točk upošteva medsebojna tekma in je tako vrstni red sledeč:

A2: Teleport
A3: Penzionisti
A4: Il Pivo
..
B5. ŠD Preserje mladi
B6. KransterdamAvto Car Bortega Burin Yachting Club certi.si Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Konkurenca Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Piskrčki PLAMTEX INT Pod Skalco Pokal Komenda Rauch Sekvoje Servetkarji Spletni-streznik.com SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport Unikati uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir