Domov:
|| Odbojkarska liga » 2010/2011 » Splošne informacije »

06.04.2011
Igranje z registrirano igralko – ekipa Sam Da Poka

Kifeljci smo bili opozorjeni, da je ekipa Sam Da Poka na eni tekmi 10. kroga igrala z igralko, ki se je med letom registrirala za ŽOK Domžale in tam igrala v 3. DOL.

Igralka je v letošnji ligi sicer odigrala več tekem (v prvem delu lige), vendar (vsaj po naših podatkih) še predno je bila registrirana za ŽOK Domžale.

Sklep Kifeljcev je, da se omenjena tekma razveljavi (tekmo izgubijo z rezultatom 0:25, 0:25) in da se ekipa ne kaznuje z dodatnimi kazenskimi točkami.


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto CarBortegaBurin Yachting Clubcerti.siDajmedolDebitelDream Teamekipa DPŠEL-TTFinnovaFreshGorenjski PopotnikGorjeIl PivoIsto dobrKifeljciKlappaKlimatizacija KlemenčičKonkurencaKransterdamMik MikMixOdtrganciPentatlonPiskrčkiPLAMTEX INTPod SkalcoPokal KomendaRauchSekvojeServetkarjiSpletni-streznik.comSRC INFONETSystemiqTazadniTeleportUnikatiuTablaVet4PetZasilni izhodŠD PovžŠD PreserjeŠD Preserje JUNIORŽenske dvojiceženski odbojkarski turnir