Domov:
|| Odbojkarska liga » 2010/2011 » Splošne informacije »

06.04.2011
Igranje z registrirano igralko – ekipa Sam Da Poka

Kifeljci smo bili opozorjeni, da je ekipa Sam Da Poka na eni tekmi 10. kroga igrala z igralko, ki se je med letom registrirala za ŽOK Domžale in tam igrala v 3. DOL.

Igralka je v letošnji ligi sicer odigrala več tekem (v prvem delu lige), vendar (vsaj po naših podatkih) še predno je bila registrirana za ŽOK Domžale.

Sklep Kifeljcev je, da se omenjena tekma razveljavi (tekmo izgubijo z rezultatom 0:25, 0:25) in da se ekipa ne kaznuje z dodatnimi kazenskimi točkami.


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto Adut Avto Car Bortega Burin Yachting Club Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Extreme Team Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Harmonija Hotline Isto dobr Kifeljci Klappa Konkurenca Lajthaus Logistika Sluga Mix MJ Team Odtrganci OKEJ Otpisani Piskrčki Pod Skalco Pšanc Rauch Rondo Cafee Radomlje RŠD Lek Servetkarji sodnik Spletni-dom.com Spletni-streznik.com Tazadni Teleport TVD Partizan Unikati Vzajemna Zajlarke Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje