Domov:
|| Ženski turnirji v odbojki » za Pokal Komende 2011 »

12.05.2011
Povzetek s sestanka predstavnic

Na sestanku smo izvedli žreb, določili sistem tekmovanja in sklenili, da bo pričetek turnirja ob 14:00.

Poleg tega naj spomnimo na nekaj vsebin iz tekmovalnih pravil:

  • v ekipi ne sme biti tekmovalk, ki so bile v zadnji sezoni registrirane za člansko ali mladinsko ekipo;
  • turnir se igra v skladu z zadnjimi uradnimi pravili (dotik spodnjega dela mreže ni napaka itn.);
  • igra se na dva dobljena seta do 21 (prva dva seta do 21, tretji pa do 15).

Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto Car Bortega Burin Yachting Club certi.si Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Konkurenca Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Piskrčki PLAMTEX INT Pod Skalco Pokal Komenda Rauch Sekvoje Servetkarji Spletni-streznik.com SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport Unikati uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir