Domov:
|| Ženski turnirji v odbojki » za Pokal Komende 2011 »

12.05.2011
Povzetek s sestanka predstavnic

Na sestanku smo izvedli žreb, določili sistem tekmovanja in sklenili, da bo pričetek turnirja ob 14:00.

Poleg tega naj spomnimo na nekaj vsebin iz tekmovalnih pravil:

  • v ekipi ne sme biti tekmovalk, ki so bile v zadnji sezoni registrirane za člansko ali mladinsko ekipo;
  • turnir se igra v skladu z zadnjimi uradnimi pravili (dotik spodnjega dela mreže ni napaka itn.);
  • igra se na dva dobljena seta do 21 (prva dva seta do 21, tretji pa do 15).

Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto CarBortegaBurin Yachting Clubcerti.siDajmedolDebitelDream Teamekipa DPŠEL-TTFinnovaFreshGorenjski PopotnikGorjeIl PivoIsto dobrKifeljciKlappaKlimatizacija KlemenčičKonkurencaKransterdamMik MikMixOdtrganciPentatlonPiskrčkiPLAMTEX INTPod SkalcoPokal KomendaRauchSekvojeServetkarjiSpletni-streznik.comSRC INFONETSystemiqTazadniTeleportUnikatiuTablaVet4PetZasilni izhodŠD PovžŠD PreserjeŠD Preserje JUNIORŽenske dvojiceženski odbojkarski turnir