Domov:
|| Ženski turnirji v odbojki » za Pokal Komende 2011 »

09.05.2011
Sestanek predstavnic za ženski turnir

Sestanek predstavnic za ženski turnir bo v sredo, 11.5.2011, ob 19:00 v ŠD Komenda.

Na sestanku bomo določili nosilce, izvedli žreb, dorekli tekmovalna pravila… Udeležba ni obvezna, je pa zaželena.

V kolikor se še niste prijavile na turnir pohitite, ker prijave sprejemamo samo do sestanka!


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto CarBortegaBurin Yachting Clubcerti.siDajmedolDebitelDream Teamekipa DPŠEL-TTFinnovaFreshGorenjski PopotnikGorjeIl PivoIsto dobrKifeljciKlappaKlimatizacija KlemenčičKonkurencaKransterdamMik MikMixOdtrganciPentatlonPiskrčkiPLAMTEX INTPod SkalcoPokal KomendaRauchSekvojeServetkarjiSpletni-streznik.comSRC INFONETSystemiqTazadniTeleportUnikatiuTablaVet4PetZasilni izhodŠD PovžŠD PreserjeŠD Preserje JUNIORŽenske dvojiceženski odbojkarski turnir