Domov:
|| Ženski turnirji v odbojki » za Pokal Komende 2011 »

09.05.2011
Sestanek predstavnic za ženski turnir

Sestanek predstavnic za ženski turnir bo v sredo, 11.5.2011, ob 19:00 v ŠD Komenda.

Na sestanku bomo določili nosilce, izvedli žreb, dorekli tekmovalna pravila… Udeležba ni obvezna, je pa zaželena.

V kolikor se še niste prijavile na turnir pohitite, ker prijave sprejemamo samo do sestanka!


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto Car Bortega Burin Yachting Club certi.si Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Konkurenca Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Piskrčki PLAMTEX INT Pod Skalco Pokal Komenda Rauch Sekvoje Servetkarji Spletni-streznik.com SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport Unikati uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir