Domov:
|| Ženski turnirji v odbojki » za Pokal Komende 2011 »

09.05.2011
Sestanek predstavnic za ženski turnir

Sestanek predstavnic za ženski turnir bo v sredo, 11.5.2011, ob 19:00 v ŠD Komenda.

Na sestanku bomo določili nosilce, izvedli žreb, dorekli tekmovalna pravila… Udeležba ni obvezna, je pa zaželena.

V kolikor se še niste prijavile na turnir pohitite, ker prijave sprejemamo samo do sestanka!


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.6. komenški pentatlon 7. Komenški pentatlon 8. Komenški Pentatlon Avto Car Bortega Burin Yachting Club BVFG certi.si Dajmedol Debitel ekipa DPŠ EL-TT Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Picerija Hram Gorjan Piskrčki PLAMTEX INT Pokal Komenda Pokal Komende 2022 Predelave-vozil.si Sekvoje Servetkarji SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir