Domov:
|| Ženski turnirji v odbojki » za Pokal Komende 2011 »

13.05.2011
Sprememba turnirskega sistema

Zaradi odpovedi ene od ekip, smo spremenili sistem igranja turnirja.

Vse ekip se bodo tako pomerili s preostalimi ekipami (vsak z vsako). Finalni boji tako ne bodo potrebni, ker bo zmagovalec odločen na podlagi naslednjih kriterijev:

  1. število osvojenih točk;
  2. rezultat medsebojne tekme (v primeru enakega števila točk) oz. medsebojnih tekem (če bo več ekip z istim številom točk);
  3. razmerje osvojenih in izgubljenih točk posameznih setov (upajmo, da to ne bo potrebno;).

Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.6. komenški pentatlon 7. Komenški pentatlon 8. Komenški Pentatlon Avto Car Bortega Burin Yachting Club BVFG certi.si Dajmedol Debitel ekipa DPŠ EL-TT Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Picerija Hram Gorjan Piskrčki PLAMTEX INT Pokal Komenda Pokal Komende 2022 Predelave-vozil.si Sekvoje Servetkarji SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir