Domov:
|| Ženski turnirji v odbojki » za Pokal Komende 2011 »

13.05.2011
Sprememba turnirskega sistema

Zaradi odpovedi ene od ekip, smo spremenili sistem igranja turnirja.

Vse ekip se bodo tako pomerili s preostalimi ekipami (vsak z vsako). Finalni boji tako ne bodo potrebni, ker bo zmagovalec odločen na podlagi naslednjih kriterijev:

  1. število osvojenih točk;
  2. rezultat medsebojne tekme (v primeru enakega števila točk) oz. medsebojnih tekem (če bo več ekip z istim številom točk);
  3. razmerje osvojenih in izgubljenih točk posameznih setov (upajmo, da to ne bo potrebno;).

Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto Car Bortega Burin Yachting Club certi.si Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Konkurenca Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Piskrčki PLAMTEX INT Pod Skalco Pokal Komenda Rauch Sekvoje Servetkarji Spletni-streznik.com SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport Unikati uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir