Domov:
|| Ženski turnirji v odbojki » za Pokal Komende 2011 »

13.05.2011
Sprememba turnirskega sistema

Zaradi odpovedi ene od ekip, smo spremenili sistem igranja turnirja.

Vse ekip se bodo tako pomerili s preostalimi ekipami (vsak z vsako). Finalni boji tako ne bodo potrebni, ker bo zmagovalec odločen na podlagi naslednjih kriterijev:

  1. število osvojenih točk;
  2. rezultat medsebojne tekme (v primeru enakega števila točk) oz. medsebojnih tekem (če bo več ekip z istim številom točk);
  3. razmerje osvojenih in izgubljenih točk posameznih setov (upajmo, da to ne bo potrebno;).

Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto CarBortegaBurin Yachting Clubcerti.siDajmedolDebitelDream Teamekipa DPŠEL-TTFinnovaFreshGorenjski PopotnikGorjeIl PivoIsto dobrKifeljciKlappaKlimatizacija KlemenčičKonkurencaKransterdamMik MikMixOdtrganciPentatlonPiskrčkiPLAMTEX INTPod SkalcoPokal KomendaRauchSekvojeServetkarjiSpletni-streznik.comSRC INFONETSystemiqTazadniTeleportUnikatiuTablaVet4PetZasilni izhodŠD PovžŠD PreserjeŠD Preserje JUNIORŽenske dvojiceženski odbojkarski turnir