Domov:
|| Novice » Arhiv »

01.10.2011
Prometna ureditev ob 2. krogu Debitel lige 2011/2012

Tudi v letošnjem letu se  termin igranja lige pokriva s kmetijskim sejmom v Komendi.

Da ne bi prihajalo do nepotrebnih zamud pri poteku lige, ekipe prosimo, da upoštevajo naslednje nasvete in informacije:

  1. Na pot v Komendo se odpravite s čim manj avti (lahko da bodo tudi težave s parkiranjem v okolici dvorane).
  2. Na pot se odpravite vsaj 15 minut prej.
  3. Cesta od športne dvorane do občinske stavbe (Zajčeva 23) bo v celoti zaprta (se pa da z varnostniki včasih zmenit, da spustijo mimo – sploh, če jim pokažete drese in žoge, da bodo vedeli, da ne greste na sejem).
  4. Cesta od državne ceste Mengeš – Kranj (sredi polja) do občinske stavbe na Zajčevi cesti 23 bo delno zaprta v smeri proti naselju Komenda.

Hvala za razumevanje,
DPŠ


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto Car Bortega Burin Yachting Club certi.si Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Konkurenca Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Piskrčki PLAMTEX INT Pod Skalco Pokal Komenda Rauch Sekvoje Servetkarji Spletni-streznik.com SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport Unikati uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir