Domov:
|| Novice » Arhiv »
|| Odbojkarska liga »

02.12.2011
Išče se pesniška duša…

Ker je letos v teku jubilejna 10. sezona odbojkarske lige v Komendi, v društvu razmišljamo, da bi bil čas, da liga dobi svojo “himno“.

Da bi dobili čim boljšo “himno”, smo se odločili da povabilo k sestavi besedila (lahko tudi melodije;) razširimo tudi med igralce v ligi. Besedilo “himne” naj bi bilo na temo ali odbojkarske lige v Komendi ali pa na temo odbojke (bolj splošno). Avtor izbranega besedila in nekaj avtorjev najboljših besedil bomo simbolično nagradili.

Predloge bomo zbirali do konca januarja 2012.
Za vse dodatne informacije smo vam na voljo na e-naslovu info@drustvo-dps.si.

Za vse vaše predloge se vam že v naprej zahvaljujemo,
Društvo prijateljev športa


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.6. komenški pentatlon 7. Komenški pentatlon 8. Komenški Pentatlon Avto Car Bortega Burin Yachting Club BVFG certi.si Dajmedol Debitel ekipa DPŠ EL-TT Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Picerija Hram Gorjan Piskrčki PLAMTEX INT Pokal Komenda Pokal Komende 2022 Predelave-vozil.si Sekvoje Servetkarji SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir