Domov:
|| Novice » Arhiv »
|| Odbojkarska liga »

02.12.2011
Išče se pesniška duša…

Ker je letos v teku jubilejna 10. sezona odbojkarske lige v Komendi, v društvu razmišljamo, da bi bil čas, da liga dobi svojo “himno“.

Da bi dobili čim boljšo “himno”, smo se odločili da povabilo k sestavi besedila (lahko tudi melodije;) razširimo tudi med igralce v ligi. Besedilo “himne” naj bi bilo na temo ali odbojkarske lige v Komendi ali pa na temo odbojke (bolj splošno). Avtor izbranega besedila in nekaj avtorjev najboljših besedil bomo simbolično nagradili.

Predloge bomo zbirali do konca januarja 2012.
Za vse dodatne informacije smo vam na voljo na e-naslovu info@drustvo-dps.si.

Za vse vaše predloge se vam že v naprej zahvaljujemo,
Društvo prijateljev športa


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto CarBortegaBurin Yachting Clubcerti.siDajmedolDebitelDream Teamekipa DPŠEL-TTFinnovaFreshGorenjski PopotnikGorjeIl PivoIsto dobrKifeljciKlappaKlimatizacija KlemenčičKonkurencaKransterdamMik MikMixOdtrganciPentatlonPiskrčkiPLAMTEX INTPod SkalcoPokal KomendaRauchSekvojeServetkarjiSpletni-streznik.comSRC INFONETSystemiqTazadniTeleportUnikatiuTablaVet4PetZasilni izhodŠD PovžŠD PreserjeŠD Preserje JUNIORŽenske dvojiceženski odbojkarski turnir