Domov:
|| Novice » Arhiv »
|| Odbojkarska liga »

02.12.2011
Išče se pesniška duša…

Ker je letos v teku jubilejna 10. sezona odbojkarske lige v Komendi, v društvu razmišljamo, da bi bil čas, da liga dobi svojo “himno“.

Da bi dobili čim boljšo “himno”, smo se odločili da povabilo k sestavi besedila (lahko tudi melodije;) razširimo tudi med igralce v ligi. Besedilo “himne” naj bi bilo na temo ali odbojkarske lige v Komendi ali pa na temo odbojke (bolj splošno). Avtor izbranega besedila in nekaj avtorjev najboljših besedil bomo simbolično nagradili.

Predloge bomo zbirali do konca januarja 2012.
Za vse dodatne informacije smo vam na voljo na e-naslovu info@drustvo-dps.si.

Za vse vaše predloge se vam že v naprej zahvaljujemo,
Društvo prijateljev športa


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto Car Bortega Burin Yachting Club certi.si Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Konkurenca Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Piskrčki PLAMTEX INT Pod Skalco Pokal Komenda Rauch Sekvoje Servetkarji Spletni-streznik.com SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport Unikati uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir