Domov:
|| Novice » Arhiv »

27.06.2012
Sistem lige 2012/2013 – anketa

Ker je le še kakšen mesec do pričetka aktivnosti za novo sezono odbojkarske lige v Komendi vas vabimo, da nam sporočite vaše mnenje/želje glede sistema lige v naslednji sezoni.

Mnenja nam lahko sporočite na naš e-naslov ali z izpolnitvijo ankete na levi.


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.6. komenški pentatlon 7. Komenški pentatlon 8. Komenški Pentatlon Avto Car Bortega Burin Yachting Club BVFG certi.si Dajmedol Debitel ekipa DPŠ EL-TT Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Picerija Hram Gorjan Piskrčki PLAMTEX INT Pokal Komenda Pokal Komende 2022 Predelave-vozil.si Sekvoje Servetkarji SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir