Domov:
|| Novice » Arhiv »

27.06.2012
Sistem lige 2012/2013 – anketa

Ker je le še kakšen mesec do pričetka aktivnosti za novo sezono odbojkarske lige v Komendi vas vabimo, da nam sporočite vaše mnenje/želje glede sistema lige v naslednji sezoni.

Mnenja nam lahko sporočite na naš e-naslov ali z izpolnitvijo ankete na levi.


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto Adut Avto Car Bortega Burin Yachting Club Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Extreme Team Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Harmonija Hotline Isto dobr Kifeljci Klappa Konkurenca Lajthaus Logistika Sluga Mix MJ Team Odtrganci OKEJ Otpisani Piskrčki Pod Skalco Pšanc Rauch Rondo Cafee Radomlje RŠD Lek Servetkarji sodnik Spletni-dom.com Spletni-streznik.com Tazadni Teleport TVD Partizan Unikati Vzajemna Zajlarke Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje