Domov:
|| Novice » Arhiv »

27.06.2012
Sistem lige 2012/2013 – anketa

Ker je le še kakšen mesec do pričetka aktivnosti za novo sezono odbojkarske lige v Komendi vas vabimo, da nam sporočite vaše mnenje/želje glede sistema lige v naslednji sezoni.

Mnenja nam lahko sporočite na naš e-naslov ali z izpolnitvijo ankete na levi.


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto CarBortegaBurin Yachting Clubcerti.siDajmedolDebitelDream Teamekipa DPŠEL-TTFinnovaFreshGorenjski PopotnikGorjeIl PivoIsto dobrKifeljciKlappaKlimatizacija KlemenčičKonkurencaKransterdamMik MikMixOdtrganciPentatlonPiskrčkiPLAMTEX INTPod SkalcoPokal KomendaRauchSekvojeServetkarjiSpletni-streznik.comSRC INFONETSystemiqTazadniTeleportUnikatiuTablaVet4PetZasilni izhodŠD PovžŠD PreserjeŠD Preserje JUNIORŽenske dvojiceženski odbojkarski turnir