Domov:
|| Novice » Arhiv »

27.06.2012
Sistem lige 2012/2013 – anketa

Ker je le še kakšen mesec do pričetka aktivnosti za novo sezono odbojkarske lige v Komendi vas vabimo, da nam sporočite vaše mnenje/želje glede sistema lige v naslednji sezoni.

Mnenja nam lahko sporočite na naš e-naslov ali z izpolnitvijo ankete na levi.


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto Car Bortega Burin Yachting Club certi.si Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Konkurenca Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Piskrčki PLAMTEX INT Pod Skalco Pokal Komenda Rauch Sekvoje Servetkarji Spletni-streznik.com SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport Unikati uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir