Domov:
|| Odbojkarska liga » 2012/2013 » Splošne informacije »

31.08.2012
Uvodni sestanek za Debitel odbojkarsko ligo 2012/2013

Uvodni sestanek predstavnikov ekip je bil v petek 31. avgusta 2012 ob 19:00 v Piceriji Hram Gorjan.

Na uvodnem sestanku smo:

  • pregledali novosti v letošnji ligi,
  • izbrali barve majic za svoje ekipe,
  • dorekli sistem tekmovanja (v rednem delu vsak z vsakim, na finalu repasage najboljših 8-ih ekip rednega dela),
  • sklenili da se bodo tekme odvijale med 15:00 in 22:00, ko naj bi se zaključile zadnje tekme,
  • obdelali tekoče zadeve.

Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto CarBortegaBurin Yachting Clubcerti.siDajmedolDebitelDream Teamekipa DPŠEL-TTFinnovaFreshGorenjski PopotnikGorjeIl PivoIsto dobrKifeljciKlappaKlimatizacija KlemenčičKonkurencaKransterdamMik MikMixOdtrganciPentatlonPiskrčkiPLAMTEX INTPod SkalcoPokal KomendaRauchSekvojeServetkarjiSpletni-streznik.comSRC INFONETSystemiqTazadniTeleportUnikatiuTablaVet4PetZasilni izhodŠD PovžŠD PreserjeŠD Preserje JUNIORŽenske dvojiceženski odbojkarski turnir