Domov:
|| Odbojkarska liga » 2012/2013 » Splošne informacije »

31.08.2012
Uvodni sestanek za Debitel odbojkarsko ligo 2012/2013

Uvodni sestanek predstavnikov ekip je bil v petek 31. avgusta 2012 ob 19:00 v Piceriji Hram Gorjan.

Na uvodnem sestanku smo:

  • pregledali novosti v letošnji ligi,
  • izbrali barve majic za svoje ekipe,
  • dorekli sistem tekmovanja (v rednem delu vsak z vsakim, na finalu repasage najboljših 8-ih ekip rednega dela),
  • sklenili da se bodo tekme odvijale med 15:00 in 22:00, ko naj bi se zaključile zadnje tekme,
  • obdelali tekoče zadeve.

Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto Car Bortega Burin Yachting Club certi.si Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Konkurenca Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Piskrčki PLAMTEX INT Pod Skalco Pokal Komenda Rauch Sekvoje Servetkarji Spletni-streznik.com SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport Unikati uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir