Domov:
|| Odbojkarska liga » 2012/2013 » Ekipe »

06.09.2012
Il Pivo

Predstavitev ekipe Il Pivo

  1. DEL LIGE
   01. krog:
    |: 19:00 :| Teleport [1] : [2] Il Pivo 
                   (15:25 • 25:21 • 8:15) 
    |: 21:00 :| Moment bar [0] : [2] Il Pivo 
                   (18:25 • 23:25) 
   02. krog:
    |: 16:00 :| Pokojninska Reforma [0] : [2] Il Pivo 
                   (22:25 • 18:25) 
    |: 18:00 :| Kransterdam [0] : [2] Il Pivo 
                   (21:25 • 10:25) 
   03. krog:
    |: 17:00 :| Bortega [0] : [2] Il Pivo 
                   (18:25 • 8:25) 
    |: 20:00 :| Klappa [0] : [2] Il Pivo 
                   (16:25 • 11:25) 
   04. krog:
    |: 15:00 :| Zlata Kaplja [0] : [2] Il Pivo 
                   (18:25 • 12:25) 
    |: 16:00 :| Il Pivo [2] : [0] Maratonci Ambrož 
                   (25:10 • 25:18) 
   05. krog:
    |: 15:00 :| Il Pivo [2] : [0] Radolca 
                   (25:21 • 25:19) 
    |: 17:00 :| Il Pivo [2] : [0] ŠD Povž 
                   (25:16 • 27:25) 
 1. DEL LIGE
   06. krog:
    |: 17:00 :| Il Pivo [0] : [2] Gorje 
                   (24:26 • 14:25) 
    |: 20:00 :| Il Pivo [2] : [0] ŠD Preserje 
                   (25:23 • 26:24) 
   07. krog:
    |: 19:00 :| Il Pivo [2] : [1] Made in ŠD Preserje 
                   (25:12 • 27:29 • 15:13) 
    |: 21:00 :| Il Pivo [2] : [1] Tazadni 
                   (25:16 • 23:25 • 16:14) 
   08. krog:
    |: 17:00 :| Il Pivo [1] : [2] Isto dobr 
                   (22:25 • 25:10 • 8:15) 
    |: 20:00 :| Il Pivo [2] : [0] Top Šit 
                   (25:8 • 25:23) 
   09. krog:
    |: 16:00 :| Il Pivo [2] : [1] Debitel 
                   (21:25 • 28:26 • 15:7) 
    |: 19:00 :| Servetkarji [0] : [2] Il Pivo 
                   (15:25 • 18:25) 
   10. krog:
    |: 18:00 :| Koviles [0] : [2] Il Pivo 
                   (17:25 • 13:25) 
    |: 19:00 :| Sam da Poka [0] : [2] Il Pivo 
                   (14:25 • 14:25) 

Ogled koledarja »

ŠPELA BOKAL
ŠPELA BOKAL
št. odigranih tekem: 12
NATAŠA CINGERLE
NATAŠA CINGERLE
št. odigranih tekem: 6
ŽIVA COF
ŽIVA COF
št. odigranih tekem: 7
ALMA ĆORALIĆ
ALMA ĆORALIĆ
št. odigranih tekem: 10
ŠPELA DRNOVŠEK
ŠPELA DRNOVŠEK
št. odigranih tekem: 10
GORAZD HUDEJ
GORAZD HUDEJ
št. odigranih tekem: 9
IGOR ISTENIČ
IGOR ISTENIČ
št. odigranih tekem: 2
TOMI KELERT
TOMI KELERT
št. odigranih tekem: 19
UROŠ KRŽE
UROŠ KRŽE
št. odigranih tekem: 17
IZTOK NOVAK
IZTOK NOVAK
št. odigranih tekem: 6
MILAN OGNJANOVIĆ
MILAN OGNJANOVIĆ
št. odigranih tekem: 16
KATJUŠA OSREDKAR
KATJUŠA OSREDKAR
št. odigranih tekem: 1
MATJAŽ SKETELJ
MATJAŽ SKETELJ
št. odigranih tekem: 10

Povprečna starost ekipe je 30,5 let (od 1 do 40 let).


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.



Avto CarBortegaBurin Yachting Clubcerti.siDajmedolDebitelDream Teamekipa DPŠEL-TTFinnovaFreshGorenjski PopotnikGorjeIl PivoIsto dobrKifeljciKlappaKlimatizacija KlemenčičKonkurencaKransterdamMik MikMixOdtrganciPentatlonPiskrčkiPLAMTEX INTPod SkalcoPokal KomendaRauchSekvojeServetkarjiSpletni-streznik.comSRC INFONETSystemiqTazadniTeleportUnikatiuTablaVet4PetZasilni izhodŠD PovžŠD PreserjeŠD Preserje JUNIORŽenske dvojiceženski odbojkarski turnir