Domov:
|| Odbojkarska liga » 2012/2013 » Ekipe »

06.09.2012
Il Pivo

Predstavitev ekipe Il Pivo

   1. DEL LIGE
   01. krog:
    |: 19:00 :| Teleport [1] : [2] Il Pivo 
                   (15:25 • 25:21 • 8:15) 
    |: 21:00 :| Moment bar [0] : [2] Il Pivo 
                   (18:25 • 23:25) 
   02. krog:
    |: 16:00 :| Pokojninska Reforma [0] : [2] Il Pivo 
                   (22:25 • 18:25) 
    |: 18:00 :| Kransterdam [0] : [2] Il Pivo 
                   (21:25 • 10:25) 
   03. krog:
    |: 17:00 :| Bortega [0] : [2] Il Pivo 
                   (18:25 • 8:25) 
    |: 20:00 :| Klappa [0] : [2] Il Pivo 
                   (16:25 • 11:25) 
   04. krog:
    |: 15:00 :| Zlata Kaplja [0] : [2] Il Pivo 
                   (18:25 • 12:25) 
    |: 16:00 :| Il Pivo [2] : [0] Maratonci Ambrož 
                   (25:10 • 25:18) 
   05. krog:
    |: 15:00 :| Il Pivo [2] : [0] Radolca 
                   (25:21 • 25:19) 
    |: 17:00 :| Il Pivo [2] : [0] ŠD Povž 
                   (25:16 • 27:25) 
 1. DEL LIGE
   06. krog:
    |: 17:00 :| Il Pivo [0] : [2] Gorje 
                   (24:26 • 14:25) 
    |: 20:00 :| Il Pivo [2] : [0] ŠD Preserje 
                   (25:23 • 26:24) 
   07. krog:
    |: 19:00 :| Il Pivo [2] : [1] Made in ŠD Preserje 
                   (25:12 • 27:29 • 15:13) 
    |: 21:00 :| Il Pivo [2] : [1] Tazadni 
                   (25:16 • 23:25 • 16:14) 
   08. krog:
    |: 17:00 :| Il Pivo [1] : [2] Isto dobr 
                   (22:25 • 25:10 • 8:15) 
    |: 20:00 :| Il Pivo [2] : [0] Top Šit 
                   (25:8 • 25:23) 
   09. krog:
    |: 16:00 :| Il Pivo [2] : [1] Debitel 
                   (21:25 • 28:26 • 15:7) 
    |: 19:00 :| Servetkarji [0] : [2] Il Pivo 
                   (15:25 • 18:25) 
   10. krog:
    |: 18:00 :| Koviles [0] : [2] Il Pivo 
                   (17:25 • 13:25) 
    |: 19:00 :| Sam da Poka [0] : [2] Il Pivo 
                   (14:25 • 14:25) 

Ogled koledarja »

ŠPELA BOKAL
ŠPELA BOKAL
št. odigranih tekem: 12
NATAŠA CINGERLE
NATAŠA CINGERLE
št. odigranih tekem: 6
ŽIVA COF
ŽIVA COF
št. odigranih tekem: 7
ALMA ĆORALIĆ
ALMA ĆORALIĆ
št. odigranih tekem: 10
ŠPELA DRNOVŠEK
ŠPELA DRNOVŠEK
št. odigranih tekem: 10
GORAZD HUDEJ
GORAZD HUDEJ
št. odigranih tekem: 9
IGOR ISTENIČ
IGOR ISTENIČ
št. odigranih tekem: 2
TOMI KELERT
TOMI KELERT
št. odigranih tekem: 19
UROŠ KRŽE
UROŠ KRŽE
št. odigranih tekem: 17
IZTOK NOVAK
IZTOK NOVAK
št. odigranih tekem: 6
MILAN OGNJANOVIĆ
MILAN OGNJANOVIĆ
št. odigranih tekem: 16
KATJUŠA OSREDKAR
KATJUŠA OSREDKAR
št. odigranih tekem: 1
MATJAŽ SKETELJ
MATJAŽ SKETELJ
št. odigranih tekem: 10

Povprečna starost ekipe je 30,5 let (od 1 do 40 let).


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.



Avto Car Bortega Burin Yachting Club certi.si Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Harmonija Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Konkurenca Kransterdam Mix MJ Team Odtrganci Pentatlon Piskrčki PLAMTEX INT Pod Skalco Pokal Komenda Rauch Sekvoje Servetkarji Spletni-streznik.com SRC INFONET Tazadni Teleport Unikati uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir