Domov:
|| Odbojkarska liga » 2012/2013 » Ekipe »

06.09.2012
Pokojninska Reforma

Predstavitev ekipe Pokojninska Reforma

  1. DEL LIGE
   01. krog:
    |: 15:00 :| Pokojninska Reforma [2] : [0] Debitel 
                   (25:12 • 25:18) 
    |: 17:00 :| Pokojninska Reforma [2] : [0] Top Šit 
                   (25:12 • 25:10) 
   02. krog:
    |: 16:00 :| Pokojninska Reforma [0] : [2] Il Pivo 
                   (22:25 • 18:25) 
    |: 18:00 :| Pokojninska Reforma [2] : [0] Koviles 
                   (25:10 • 25:14) 
   03. krog:
    |: 19:00 :| Pokojninska Reforma [2] : [0] Servetkarji 
                   (25:21 • 26:24) 
    |: 21:00 :| Pokojninska Reforma [2] : [1] Sam da Poka
                   (25:20 • 17:25 • 15:10) 
   04. krog:
    |: 18:00 :| Pokojninska Reforma [2] : [1] Teleport 
                   (25:20 • 24:26 • 15:6) 
    |: 20:00 :| Pokojninska Reforma [2] : [0] Moment bar 
                   (25:20 • 25:20) 
   05. krog:
    |: 15:00 :| Kransterdam [1] : [2] Pokojninska Reforma 
                   (25:23 • 9:25 • 5:15) 
    |: 17:00 :| Pokojninska Reforma [2] : [0] Made in ŠD Preserje 
                   (25:15 • 25:15) 
 1. DEL LIGE
   06. krog:
    |: 16:00 :| Klappa [0] : [2] Pokojninska Reforma 
                   (8:25 • 15:25) 
    |: 19:00 :| Bortega [0] : [2] Pokojninska Reforma 
                   (21:25 • 17:25) 
   07. krog:
    |: 19:00 :| Maratonci Ambrož [1] : [2] Pokojninska Reforma 
                   (25:22 • 15:25 • 9:15) 
    |: 21:00 :| Zlata Kaplja [0] : [2] Pokojninska Reforma 
                   (18:25 • 14:25) 
   08. krog:
    |: 15:00 :| Radolca [0] : [2] Pokojninska Reforma 
                   (20:25 • 22:25) 
    |: 16:00 :| ŠD Povž [0] : [2] Pokojninska Reforma 
                   (15:25 • 22:25) 
   09. krog:
    |: 17:00 :| ŠD Preserje [0] : [2] Pokojninska Reforma 
                   (18:25 • 19:25) 
    |: 20:00 :| Gorje [2] : [0] Pokojninska Reforma 
                   (25:20 • 26:24) 
   10. krog:
    |: 14:00 :| Pokojninska Reforma [0] : [2] Isto dobr 
                   (24:26 • 22:25) 
    |: 17:00 :| Tazadni [1] : [2] Pokojninska Reforma 
                   (20:25 • 25:23 • 18:20) 

Ogled koledarja »

ANDREJA BRATUŽ
ANDREJA BRATUŽ
št. odigranih tekem: 17
HELENA ČAMPELJ
HELENA ČAMPELJ
št. odigranih tekem: 1
ČRTOMIR ČASAR
ČRTOMIR ČASAR
št. odigranih tekem: 17
MIHA DAVID
MIHA DAVID
št. odigranih tekem: 13
LJUBO ĐAJIĆ
LJUBO ĐAJIĆ
št. odigranih tekem: 14
ANDREJ IPAVEC
ANDREJ IPAVEC
št. odigranih tekem: 12
IGOR MAJCEN
IGOR MAJCEN
št. odigranih tekem: 17
ANDREJ PEČAR
ANDREJ PEČAR
št. odigranih tekem: 8
TANJA POVŠNAR
TANJA POVŠNAR
št. odigranih tekem: 16
ALEKSANDAR STANKOVIĆ
ALEKSANDAR STANKOVIĆ
št. odigranih tekem: 12
BILKA STREL
BILKA STREL
št. odigranih tekem: 9
MIHA ŠUPEK
MIHA ŠUPEK
št. odigranih tekem: 8
ANDREJ UŽMAH
ANDREJ UŽMAH
št. odigranih tekem: 16
KATARINA VRABER
KATARINA VRABER
št. odigranih tekem: 11

Povprečna starost ekipe je 31,9 let (od 26 do 39 let).

 


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.



Avto CarBortegaBurin Yachting Clubcerti.siDajmedolDebitelDream Teamekipa DPŠEL-TTFinnovaFreshGorenjski PopotnikGorjeIl PivoIsto dobrKifeljciKlappaKlimatizacija KlemenčičKonkurencaKransterdamMik MikMixOdtrganciPentatlonPiskrčkiPLAMTEX INTPod SkalcoPokal KomendaRauchSekvojeServetkarjiSpletni-streznik.comSRC INFONETSystemiqTazadniTeleportUnikatiuTablaVet4PetZasilni izhodŠD PovžŠD PreserjeŠD Preserje JUNIORŽenske dvojiceženski odbojkarski turnir