Domov:
|| Novice » Arhiv »

03.10.2012
Liga v času sejma

Tako kot skoraj vsako leto se nam tudi letos termin lige v Komendi pokriva s terminom sejma v Komendi. V času sejma bo v Komendi spremenjen prometni režim:

  • delna zapora javne ceste številka 162020 (Kranjska pot) v celotni dolžini – od državne ceste G104 Mengeš – Kranj do občinske stavbe na Zajčevi cesti 23 v Komendi v smeri iz državne ceste proti naselju Komenda in
  • popolna zapora javne ceste številka 039120 (Moste – Zalog) na odseku od objekta Osnovne šole v Komendi na Glavarjevi cesti 37 do objekta občinske stavbe na Zajčevi cesti 23

… kar sliki izgleda takole (kliknite za povečavo):

Ker je v času sejma ponavadi močno povečan promet v Komendi in njeni ožji okolici vse udeležence lige naprošamo, da se na pot prodi Komendi odpravijo vsaj 15 minut prej kot bi se običajno.

Hvala za razumevanje,
DPŠ 


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto CarBortegaBurin Yachting Clubcerti.siDajmedolDebitelDream Teamekipa DPŠEL-TTFinnovaFreshGorenjski PopotnikGorjeIl PivoIsto dobrKifeljciKlappaKlimatizacija KlemenčičKonkurencaKransterdamMik MikMixOdtrganciPentatlonPiskrčkiPLAMTEX INTPod SkalcoPokal KomendaRauchSekvojeServetkarjiSpletni-streznik.comSRC INFONETSystemiqTazadniTeleportUnikatiuTablaVet4PetZasilni izhodŠD PovžŠD PreserjeŠD Preserje JUNIORŽenske dvojiceženski odbojkarski turnir