Domov:
|| Novice » Arhiv »

26.03.2013
Popolna zapora javne lokalne ceste Komenda – Moste

Obveščamo vas, da bo zaradi gradnje kanalizacijskega omrežja v času od 26.3.2013  do predvidoma 3.5.2013  popolna zapora lokalne ceste Komenda-Moste  na odseku od mostu preko razbremenilnika potoka Pšate do križišča z državno cesto v Mostah.

Prosimo vas, da svoj prihod na ligo prilagodite tej zapori:

370-0002-002-GARNOL-D.O.O.-Priloga-2


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto CarBortegaBurin Yachting Clubcerti.siDajmedolDebitelDream Teamekipa DPŠEL-TTFinnovaFreshGorenjski PopotnikGorjeIl PivoIsto dobrKifeljciKlappaKlimatizacija KlemenčičKonkurencaKransterdamMik MikMixOdtrganciPentatlonPiskrčkiPLAMTEX INTPod SkalcoPokal KomendaRauchSekvojeServetkarjiSpletni-streznik.comSRC INFONETSystemiqTazadniTeleportUnikatiuTablaVet4PetZasilni izhodŠD PovžŠD PreserjeŠD Preserje JUNIORŽenske dvojiceženski odbojkarski turnir