Domov:
|| Novice » Arhiv »

26.03.2013
Popolna zapora javne lokalne ceste Komenda – Moste

Obveščamo vas, da bo zaradi gradnje kanalizacijskega omrežja v času od 26.3.2013  do predvidoma 3.5.2013  popolna zapora lokalne ceste Komenda-Moste  na odseku od mostu preko razbremenilnika potoka Pšate do križišča z državno cesto v Mostah.

Prosimo vas, da svoj prihod na ligo prilagodite tej zapori:

370-0002-002-GARNOL-D.O.O.-Priloga-2


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.6. komenški pentatlon 7. Komenški pentatlon 8. Komenški Pentatlon Avto Car Bortega Burin Yachting Club BVFG certi.si Dajmedol Debitel ekipa DPŠ EL-TT Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Picerija Hram Gorjan Piskrčki PLAMTEX INT Pokal Komenda Pokal Komende 2022 Predelave-vozil.si Sekvoje Servetkarji SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir