Domov:
|| Novice » Arhiv »

26.03.2013
Popolna zapora javne lokalne ceste Komenda – Moste

Obveščamo vas, da bo zaradi gradnje kanalizacijskega omrežja v času od 26.3.2013  do predvidoma 3.5.2013  popolna zapora lokalne ceste Komenda-Moste  na odseku od mostu preko razbremenilnika potoka Pšate do križišča z državno cesto v Mostah.

Prosimo vas, da svoj prihod na ligo prilagodite tej zapori:

370-0002-002-GARNOL-D.O.O.-Priloga-2


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto Car Bortega Burin Yachting Club certi.si Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Konkurenca Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Piskrčki PLAMTEX INT Pod Skalco Pokal Komenda Rauch Sekvoje Servetkarji Spletni-streznik.com SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport Unikati uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir