Domov:
|| Odbojkarska liga » 2013/2014 » Tekme »

Trenutni vrstni red v Debitel odbojkarski ligi 2013/2014

SKUPINA A

Mesto

Ekipa

Odigranih tekem

Zmage / Porazi

TOČKE skupaj

Uspešnost


SKUPINA B

Mesto

Ekipa

Odigranih tekem

Zmage / Porazi

TOČKE skupaj

Uspešnost


SKUPINA C

Mesto

Ekipa

Odigranih tekem

Zmage / Porazi

TOČKE skupaj

UspešnostObjavljamo trenutni vrstni red v Debitel odbojkarski ligi 2013/2014.

Kazni, ki niso upoštevane v zgornji razvrstitvi:

  • Ekipa SERVETKARJI: -10 točk zaradi igranja z registrirano igralko (18. člen pravil)
    Ekipa KRANSTERDAM: -10 točk zaradi igranja z registriranimi igralci (18. člen pravil)


Avto Car Bortega Burin Yachting Club certi.si Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Konkurenca Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Piskrčki PLAMTEX INT Pod Skalco Pokal Komenda Rauch Sekvoje Servetkarji Spletni-streznik.com SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport Unikati uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir