Domov:
|| Odbojkarska liga » 2013/2014 » Tekme »

Trenutni vrstni red v Debitel odbojkarski ligi 2013/2014

Mesto

VSE SKUPINE

Odigranih tekem

Zmage / Porazi

TOČKE skupaj

UspešnostWarning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/drustdps/public_html/wp-content/themes/dps4/single-tekme.skupaj.php on line 86

Objavljamo trenutni vrstni red v Debitel odbojkarski ligi 2013/2014.

Kazni, ki niso upoštevane v zgornji razvrstitvi:

  • Ekipa SERVETKARJI: -10 točk zaradi igranja z registrirano igralko (18. člen pravil)
    Ekipa KRANSTERDAM: -10 točk zaradi igranja z registriranimi igralci (18. člen pravil)


Avto CarBortegaBurin Yachting Clubcerti.siDajmedolDebitelDream Teamekipa DPŠEL-TTFinnovaFreshGorenjski PopotnikGorjeIl PivoIsto dobrKifeljciKlappaKlimatizacija KlemenčičKonkurencaKransterdamMik MikMixOdtrganciPentatlonPiskrčkiPLAMTEX INTPod SkalcoPokal KomendaRauchSekvojeServetkarjiSpletni-streznik.comSRC INFONETSystemiqTazadniTeleportUnikatiuTablaVet4PetZasilni izhodŠD PovžŠD PreserjeŠD Preserje JUNIORŽenske dvojiceženski odbojkarski turnir