Domov:
|| Odbojkarska liga » 2013/2014 » Tekme »

Trenutni vrstni red v Debitel odbojkarski ligi 2013/2014

SKUPINA A

Mesto

Ekipa

Odigranih tekem

Zmage / Porazi

TOČKE skupaj

UspešnostObjavljamo trenutni vrstni red v Debitel odbojkarski ligi 2013/2014.

Kazni, ki niso upoštevane v zgornji razvrstitvi:

  • Ekipa SERVETKARJI: -10 točk zaradi igranja z registrirano igralko (18. člen pravil)
    Ekipa KRANSTERDAM: -10 točk zaradi igranja z registriranimi igralci (18. člen pravil)


6. komenški pentatlon 7. Komenški pentatlon 8. Komenški Pentatlon Avto Car Bortega Burin Yachting Club BVFG certi.si Dajmedol Debitel ekipa DPŠ EL-TT Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Picerija Hram Gorjan Piskrčki PLAMTEX INT Pokal Komenda Pokal Komende 2022 Predelave-vozil.si Sekvoje Servetkarji SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir