Domov:
|| Novice » Arhiv »

28.08.2013
Le še 5 dni za prijavo ekip

Za prijavo ekip v Debitel odbojkarsko ligo 2013/2014 je le še 5 dni časa.

Kasnejše prijave bomo dopuščali le izjemoma (tj. za zapolnitev igralnih mest; lani je zaradi prepozne prijave izpadla ena od ekip!). 
Ekipe, ki so v ligi nastopale že lansko leto, imajo prednostno pravico pred ostalimi ekipami (sicer pa velja, da kdor prej pride prej melje:).


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto Adut Avto Car Bortega Burin Yachting Club Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Extreme Team Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Harmonija Hotline Isto dobr Kifeljci Klappa Konkurenca Lajthaus Logistika Sluga Mix MJ Team Odtrganci OKEJ Otpisani Piskrčki Pod Skalco Pšanc Rauch Rondo Cafee Radomlje RŠD Lek Servetkarji sodnik Spletni-dom.com Spletni-streznik.com Tazadni Teleport TVD Partizan Unikati Vzajemna Zajlarke Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje