Domov:
|| Odbojkarska liga » 2013/2014 » Splošne informacije »

13.08.2013
Nova sezona Debitel odbojkarske lige je pred vrati

Pred nami je nova sezona Debitel odbojkarske lige v Komendi. Že dvanajste zapored;).

Tudi letošnje tekmovanje bo potekalo v Športni dvorani Komenda, na njem pa se bo predvidoma pomerilo 24 ekip oz. nekaj več kot 300 igralcev in igralk. 
Rok za prijavo ekip je 2.9.2013!

Vabimo vas, da nam do uvodnega sestanka, ki bo 6.9.2013, sporočite vaše predloge, pripombe, želje na enega izmed naših kontaktnih naslovov.

Ekipa DPŠ


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto Car Bortega Burin Yachting Club certi.si Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Konkurenca Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Piskrčki PLAMTEX INT Pod Skalco Pokal Komenda Rauch Sekvoje Servetkarji Spletni-streznik.com SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport Unikati uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir