Domov:
|| Odbojkarska liga » 2013/2014 » Splošne informacije »

13.08.2013
Nova sezona Debitel odbojkarske lige je pred vrati

Pred nami je nova sezona Debitel odbojkarske lige v Komendi. Že dvanajste zapored;).

Tudi letošnje tekmovanje bo potekalo v Športni dvorani Komenda, na njem pa se bo predvidoma pomerilo 24 ekip oz. nekaj več kot 300 igralcev in igralk. 
Rok za prijavo ekip je 2.9.2013!

Vabimo vas, da nam do uvodnega sestanka, ki bo 6.9.2013, sporočite vaše predloge, pripombe, želje na enega izmed naših kontaktnih naslovov.

Ekipa DPŠ


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto Adut Avto Car Bortega Burin Yachting Club Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Extreme Team Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Harmonija Hotline Isto dobr Kifeljci Klappa Konkurenca Lajthaus Logistika Sluga Mix MJ Team Odtrganci OKEJ Otpisani Piskrčki Pod Skalco Pšanc Rauch Rondo Cafee Radomlje RŠD Lek Servetkarji sodnik Spletni-dom.com Spletni-streznik.com Tazadni Teleport TVD Partizan Unikati Vzajemna Zajlarke Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje