Domov:
|| Odbojkarska liga » 2013/2014 » Splošne informacije »

13.08.2013
Nova sezona Debitel odbojkarske lige je pred vrati

Pred nami je nova sezona Debitel odbojkarske lige v Komendi. Že dvanajste zapored;).

Tudi letošnje tekmovanje bo potekalo v Športni dvorani Komenda, na njem pa se bo predvidoma pomerilo 24 ekip oz. nekaj več kot 300 igralcev in igralk. 
Rok za prijavo ekip je 2.9.2013!

Vabimo vas, da nam do uvodnega sestanka, ki bo 6.9.2013, sporočite vaše predloge, pripombe, želje na enega izmed naših kontaktnih naslovov.

Ekipa DPŠ


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.6. komenški pentatlon 7. Komenški pentatlon 8. Komenški Pentatlon Avto Car Bortega Burin Yachting Club BVFG certi.si Dajmedol Debitel ekipa DPŠ EL-TT Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Picerija Hram Gorjan Piskrčki PLAMTEX INT Pokal Komenda Pokal Komende 2022 Predelave-vozil.si Sekvoje Servetkarji SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir