Domov:
|| Odbojkarska liga » 2013/2014 » Splošne informacije »

13.08.2013
Nova sezona Debitel odbojkarske lige je pred vrati

Pred nami je nova sezona Debitel odbojkarske lige v Komendi. Že dvanajste zapored;).

Tudi letošnje tekmovanje bo potekalo v Športni dvorani Komenda, na njem pa se bo predvidoma pomerilo 24 ekip oz. nekaj več kot 300 igralcev in igralk. 
Rok za prijavo ekip je 2.9.2013!

Vabimo vas, da nam do uvodnega sestanka, ki bo 6.9.2013, sporočite vaše predloge, pripombe, želje na enega izmed naših kontaktnih naslovov.

Ekipa DPŠ


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto CarBortegaBurin Yachting Clubcerti.siDajmedolDebitelDream Teamekipa DPŠEL-TTFinnovaFreshGorenjski PopotnikGorjeIl PivoIsto dobrKifeljciKlappaKlimatizacija KlemenčičKonkurencaKransterdamMik MikMixOdtrganciPentatlonPiskrčkiPLAMTEX INTPod SkalcoPokal KomendaRauchSekvojeServetkarjiSpletni-streznik.comSRC INFONETSystemiqTazadniTeleportUnikatiuTablaVet4PetZasilni izhodŠD PovžŠD PreserjeŠD Preserje JUNIORŽenske dvojiceženski odbojkarski turnir