Domov:
|| Odbojkarska liga » 2013/2014 » Splošne informacije »

08.09.2013
Poročilo z uvodnega sestanka ekip

Na uvodnem sestanku predstavnikov ekip, ki bodo nastopale v Debitel odbojkarski ligi 2013/2014 smo določili:

 • Tekmovanje bo potekalo v skladu s pravili odbojkarske igre 2005-2008 (dotik mreže je napaka).
 • Tekme se bodo odvijale od 15:00 do 21:00 (predviden začetek zadnje tekme bo ob 20:00).
 • V rednem delu tekmovanja bodo ekipe razdeljene v šest skupin po tri ekipe. Ekipe bodo odigrale po dve tekmi z ekipama v isti skupini in po eno tekmo s preostalimi ekipami. V finale se bo uvrstilo osem ekip, ki bodo v rednem delu zbrale največ točk (ne glede na svojo skupino).
 • Tekme znotraj skupin bodo odigrane kot prve in kot zadnje v sezoni.

Na sestanku smo izvedli tudi žreb ekip v skupine:

Skupina A:

 1. Isto Dobr
 2. Bortega
 3. Vareka (lani: Koviles)

Skupina B:

 1. Teleport
 2. Gorje
 3. Servetkarji

Skupina C:

 1. Debitel
 2. Tazadni
 3. Top Šit

Skupina D:

 1. Generali (lani: Il Pivo)
 2. Klappa
 3. Klimatizacija Klemenčič (nova ekipa)

Skupina E:

 1. NLB Vita (lani: Pokojninska Reforma)
 2. ŠD Preserje Junior
 3. ŠD Preserje

Skupina F:

 1. Kransterdam
 2. Sekvoje (lani: Moment Bar)
 3. Zlata Kaplja

Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto CarBortegaBurin Yachting Clubcerti.siDajmedolDebitelDream Teamekipa DPŠEL-TTFinnovaFreshGorenjski PopotnikGorjeIl PivoIsto dobrKifeljciKlappaKlimatizacija KlemenčičKonkurencaKransterdamMik MikMixOdtrganciPentatlonPiskrčkiPLAMTEX INTPod SkalcoPokal KomendaRauchSekvojeServetkarjiSpletni-streznik.comSRC INFONETSystemiqTazadniTeleportUnikatiuTablaVet4PetZasilni izhodŠD PovžŠD PreserjeŠD Preserje JUNIORŽenske dvojiceženski odbojkarski turnir