Domov:
|| Odbojkarska liga » 2013/2014 » Splošne informacije »

08.09.2013
Poročilo z uvodnega sestanka ekip

Na uvodnem sestanku predstavnikov ekip, ki bodo nastopale v Debitel odbojkarski ligi 2013/2014 smo določili:

 • Tekmovanje bo potekalo v skladu s pravili odbojkarske igre 2005-2008 (dotik mreže je napaka).
 • Tekme se bodo odvijale od 15:00 do 21:00 (predviden začetek zadnje tekme bo ob 20:00).
 • V rednem delu tekmovanja bodo ekipe razdeljene v šest skupin po tri ekipe. Ekipe bodo odigrale po dve tekmi z ekipama v isti skupini in po eno tekmo s preostalimi ekipami. V finale se bo uvrstilo osem ekip, ki bodo v rednem delu zbrale največ točk (ne glede na svojo skupino).
 • Tekme znotraj skupin bodo odigrane kot prve in kot zadnje v sezoni.

Na sestanku smo izvedli tudi žreb ekip v skupine:

Skupina A:

 1. Isto Dobr
 2. Bortega
 3. Vareka (lani: Koviles)

Skupina B:

 1. Teleport
 2. Gorje
 3. Servetkarji

Skupina C:

 1. Debitel
 2. Tazadni
 3. Top Šit

Skupina D:

 1. Generali (lani: Il Pivo)
 2. Klappa
 3. Klimatizacija Klemenčič (nova ekipa)

Skupina E:

 1. NLB Vita (lani: Pokojninska Reforma)
 2. ŠD Preserje Junior
 3. ŠD Preserje

Skupina F:

 1. Kransterdam
 2. Sekvoje (lani: Moment Bar)
 3. Zlata Kaplja

Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.6. komenški pentatlon 7. Komenški pentatlon 8. Komenški Pentatlon Avto Car Bortega Burin Yachting Club BVFG certi.si Dajmedol Debitel ekipa DPŠ EL-TT Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Picerija Hram Gorjan Piskrčki PLAMTEX INT Pokal Komenda Pokal Komende 2022 Predelave-vozil.si Sekvoje Servetkarji SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir