Domov:
|| Odbojkarska liga » 2013/2014 » Splošne informacije »

08.09.2013
Poročilo z uvodnega sestanka ekip

Na uvodnem sestanku predstavnikov ekip, ki bodo nastopale v Debitel odbojkarski ligi 2013/2014 smo določili:

 • Tekmovanje bo potekalo v skladu s pravili odbojkarske igre 2005-2008 (dotik mreže je napaka).
 • Tekme se bodo odvijale od 15:00 do 21:00 (predviden začetek zadnje tekme bo ob 20:00).
 • V rednem delu tekmovanja bodo ekipe razdeljene v šest skupin po tri ekipe. Ekipe bodo odigrale po dve tekmi z ekipama v isti skupini in po eno tekmo s preostalimi ekipami. V finale se bo uvrstilo osem ekip, ki bodo v rednem delu zbrale največ točk (ne glede na svojo skupino).
 • Tekme znotraj skupin bodo odigrane kot prve in kot zadnje v sezoni.

Na sestanku smo izvedli tudi žreb ekip v skupine:

Skupina A:

 1. Isto Dobr
 2. Bortega
 3. Vareka (lani: Koviles)

Skupina B:

 1. Teleport
 2. Gorje
 3. Servetkarji

Skupina C:

 1. Debitel
 2. Tazadni
 3. Top Šit

Skupina D:

 1. Generali (lani: Il Pivo)
 2. Klappa
 3. Klimatizacija Klemenčič (nova ekipa)

Skupina E:

 1. NLB Vita (lani: Pokojninska Reforma)
 2. ŠD Preserje Junior
 3. ŠD Preserje

Skupina F:

 1. Kransterdam
 2. Sekvoje (lani: Moment Bar)
 3. Zlata Kaplja

Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto Adut Avto Car Bortega Burin Yachting Club Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Extreme Team Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Harmonija Hotline Isto dobr Kifeljci Klappa Konkurenca Lajthaus Logistika Sluga Mix MJ Team Odtrganci OKEJ Otpisani Piskrčki Pod Skalco Pšanc Rauch Rondo Cafee Radomlje RŠD Lek Servetkarji sodnik Spletni-dom.com Spletni-streznik.com Tazadni Teleport TVD Partizan Unikati Vzajemna Zajlarke Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje