Domov:
|| Novice » Arhiv »

24.09.2013
Prosti termini v ŠD Komenda

Obveščamo vas, da je v ŠD Komenda na voljo še nekaj prostih terminov.

  • PON ob 21:30
  • TOR ob 17:00, 18:30 in 21:30
  • SRE ob 21:30
  • PET ob 17:00 in 21:30

Vsi termini so za 1,5 ure. Vsi zainteresirani se obrnite na ŠD Komenda za dodatne informacije.


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto Adut Avto Car Bortega Burin Yachting Club Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Extreme Team Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Harmonija Hotline Isto dobr Kifeljci Klappa Konkurenca Lajthaus Logistika Sluga Mix MJ Team Odtrganci OKEJ Otpisani Piskrčki Pod Skalco Pšanc Rauch Rondo Cafee Radomlje RŠD Lek Servetkarji sodnik Spletni-dom.com Spletni-streznik.com Tazadni Teleport TVD Partizan Unikati Vzajemna Zajlarke Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje