Domov:
|| Novice » Arhiv »

24.09.2013
Prosti termini v ŠD Komenda

Obveščamo vas, da je v ŠD Komenda na voljo še nekaj prostih terminov.

  • PON ob 21:30
  • TOR ob 17:00, 18:30 in 21:30
  • SRE ob 21:30
  • PET ob 17:00 in 21:30

Vsi termini so za 1,5 ure. Vsi zainteresirani se obrnite na ŠD Komenda za dodatne informacije.


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto Car Bortega Burin Yachting Club certi.si Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Konkurenca Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Piskrčki PLAMTEX INT Pod Skalco Pokal Komenda Rauch Sekvoje Servetkarji Spletni-streznik.com SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport Unikati uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir