Domov:
|| Novice » Arhiv »

24.09.2013
Prosti termini v ŠD Komenda

Obveščamo vas, da je v ŠD Komenda na voljo še nekaj prostih terminov.

  • PON ob 21:30
  • TOR ob 17:00, 18:30 in 21:30
  • SRE ob 21:30
  • PET ob 17:00 in 21:30

Vsi termini so za 1,5 ure. Vsi zainteresirani se obrnite na ŠD Komenda za dodatne informacije.


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto CarBortegaBurin Yachting Clubcerti.siDajmedolDebitelDream Teamekipa DPŠEL-TTFinnovaFreshGorenjski PopotnikGorjeIl PivoIsto dobrKifeljciKlappaKlimatizacija KlemenčičKonkurencaKransterdamMik MikMixOdtrganciPentatlonPiskrčkiPLAMTEX INTPod SkalcoPokal KomendaRauchSekvojeServetkarjiSpletni-streznik.comSRC INFONETSystemiqTazadniTeleportUnikatiuTablaVet4PetZasilni izhodŠD PovžŠD PreserjeŠD Preserje JUNIORŽenske dvojiceženski odbojkarski turnir