Domov:
|| Ženski turnirji v odbojki » za Pokal Komende 2014 »

28.04.2014
Le še teden dni za prijavo ekip za Pokal Komende 2014

Za prijavo ekip na tradicionalni Ženski odbojkarski turnir za Pokal Komende 2014, ki bo v nedeljo 11. maja 2014, je le še dober teden dni časa.


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto Car Bortega Burin Yachting Club certi.si Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Konkurenca Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Piskrčki PLAMTEX INT Pod Skalco Pokal Komenda Rauch Sekvoje Servetkarji Spletni-streznik.com SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport Unikati uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir