Domov:
|| Novice »

28.04.2014
Prijava ekip za 1. Komenški Pentatlon

Ekipe se za 1. Komenški Pentatlon lahko prijavijo tule.

Vse zainteresirane ekipe pozivamo, da se čim prej prijavijo, ker je število sodelujočih ekip omejeno (8 ali 10). Ker je večina ekipa iz Komende že prijavljenih, sedaj ne velja več prednost pri prijavi ekip iz Komende (sprejeli bomo le prve tri prijavljene ekipe!).

pentatlon-zoge

 


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.6. komenški pentatlon 7. Komenški pentatlon 8. Komenški Pentatlon Avto Car Bortega Burin Yachting Club BVFG certi.si Dajmedol Debitel ekipa DPŠ EL-TT Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Picerija Hram Gorjan Piskrčki PLAMTEX INT Pokal Komenda Pokal Komende 2022 Predelave-vozil.si Sekvoje Servetkarji SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir