Domov:
|| Novice »

28.04.2014
Prijava ekip za 1. Komenški Pentatlon

Ekipe se za 1. Komenški Pentatlon lahko prijavijo tule.

Vse zainteresirane ekipe pozivamo, da se čim prej prijavijo, ker je število sodelujočih ekip omejeno (8 ali 10). Ker je večina ekipa iz Komende že prijavljenih, sedaj ne velja več prednost pri prijavi ekip iz Komende (sprejeli bomo le prve tri prijavljene ekipe!).

pentatlon-zoge

 


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto Car Bortega Burin Yachting Club certi.si Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Konkurenca Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Piskrčki PLAMTEX INT Pod Skalco Pokal Komenda Rauch Sekvoje Servetkarji Spletni-streznik.com SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport Unikati uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir