Domov:
|| Novice »

28.04.2014
Prijava ekip za 1. Komenški Pentatlon

Ekipe se za 1. Komenški Pentatlon lahko prijavijo tule.

Vse zainteresirane ekipe pozivamo, da se čim prej prijavijo, ker je število sodelujočih ekip omejeno (8 ali 10). Ker je večina ekipa iz Komende že prijavljenih, sedaj ne velja več prednost pri prijavi ekip iz Komende (sprejeli bomo le prve tri prijavljene ekipe!).

pentatlon-zoge

 


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto CarBortegaBurin Yachting Clubcerti.siDajmedolDebitelDream Teamekipa DPŠEL-TTFinnovaFreshGorenjski PopotnikGorjeIl PivoIsto dobrKifeljciKlappaKlimatizacija KlemenčičKonkurencaKransterdamMik MikMixOdtrganciPentatlonPiskrčkiPLAMTEX INTPod SkalcoPokal KomendaRauchSekvojeServetkarjiSpletni-streznik.comSRC INFONETSystemiqTazadniTeleportUnikatiuTablaVet4PetZasilni izhodŠD PovžŠD PreserjeŠD Preserje JUNIORŽenske dvojiceženski odbojkarski turnir