Domov:
|| Ženski turnirji v odbojki » za Pokal Komende 2014 »

15.04.2014
Prijava ekip za Pokal Komende 2014

Tradicionalni Ženski odbojkarski turnir za Pokal Komende 2014 bo v nedeljo 11. maja 2014.

Pravila za prijavo ekipe:

  • rok za prijavo je 7. maj 2014
  • prijavnina za turnir znaša 30,00 EUR in  mora biti nakazana do 8. maja 2014 na poslovni račun DPŠ
  • v ekipi je lahko od 5 do 10 igralk (prijavite jih lahko več, na turnirju pa naj bi jih igralo največ 10)

 


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto Car Bortega Burin Yachting Club certi.si Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Konkurenca Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Piskrčki PLAMTEX INT Pod Skalco Pokal Komenda Rauch Sekvoje Servetkarji Spletni-streznik.com SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport Unikati uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir