Domov:
|| Ženski turnirji v odbojki » za Pokal Komende 2014 »

15.04.2014
Prijava ekip za Pokal Komende 2014

Tradicionalni Ženski odbojkarski turnir za Pokal Komende 2014 bo v nedeljo 11. maja 2014.

Pravila za prijavo ekipe:

  • rok za prijavo je 7. maj 2014
  • prijavnina za turnir znaša 30,00 EUR in  mora biti nakazana do 8. maja 2014 na poslovni račun DPŠ
  • v ekipi je lahko od 5 do 10 igralk (prijavite jih lahko več, na turnirju pa naj bi jih igralo največ 10)

 


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto CarBortegaBurin Yachting Clubcerti.siDajmedolDebitelDream Teamekipa DPŠEL-TTFinnovaFreshGorenjski PopotnikGorjeIl PivoIsto dobrKifeljciKlappaKlimatizacija KlemenčičKonkurencaKransterdamMik MikMixOdtrganciPentatlonPiskrčkiPLAMTEX INTPod SkalcoPokal KomendaRauchSekvojeServetkarjiSpletni-streznik.comSRC INFONETSystemiqTazadniTeleportUnikatiuTablaVet4PetZasilni izhodŠD PovžŠD PreserjeŠD Preserje JUNIORŽenske dvojiceženski odbojkarski turnir