Domov:
|| Novice »

14.05.2014
DPŠ je prejelo občinsko priznanje

Društvo prijateljev športa je na slavnostni seji Občinskega sveta Občine Komenda prejelo “Bronasto priznanje Občine Komenda”.

Slavnostna seja je bila v četrtek, 15. maja 2014, ob 17. uri v telovadnici OŠ Moste.

2014-05-16 08.36.30


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto Car Bortega Burin Yachting Club certi.si Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Konkurenca Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Piskrčki PLAMTEX INT Pod Skalco Pokal Komenda Rauch Sekvoje Servetkarji Spletni-streznik.com SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport Unikati uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir