Domov:
|| Novice »

14.05.2014
DPŠ je prejelo občinsko priznanje

Društvo prijateljev športa je na slavnostni seji Občinskega sveta Občine Komenda prejelo “Bronasto priznanje Občine Komenda”.

Slavnostna seja je bila v četrtek, 15. maja 2014, ob 17. uri v telovadnici OŠ Moste.

2014-05-16 08.36.30


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.6. komenški pentatlon 7. Komenški pentatlon 8. Komenški Pentatlon Avto Car Bortega Burin Yachting Club BVFG certi.si Dajmedol Debitel ekipa DPŠ EL-TT Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Picerija Hram Gorjan Piskrčki PLAMTEX INT Pokal Komenda Pokal Komende 2022 Predelave-vozil.si Sekvoje Servetkarji SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir