Domov:
|| Novice »

14.05.2014
DPŠ je prejelo občinsko priznanje

Društvo prijateljev športa je na slavnostni seji Občinskega sveta Občine Komenda prejelo “Bronasto priznanje Občine Komenda”.

Slavnostna seja je bila v četrtek, 15. maja 2014, ob 17. uri v telovadnici OŠ Moste.

2014-05-16 08.36.30


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto Adut Avto Car Bortega Burin Yachting Club Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Extreme Team Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Harmonija Hotline Isto dobr Kifeljci Klappa Konkurenca Lajthaus Logistika Sluga Mix MJ Team Odtrganci OKEJ Otpisani Piskrčki Pod Skalco Pšanc Rauch Rondo Cafee Radomlje RŠD Lek Servetkarji sodnik Spletni-dom.com Spletni-streznik.com Tazadni Teleport TVD Partizan Unikati Vzajemna Zajlarke Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje