Domov:
|| Novice »
|| Pentatlon » Pentatlon 2014 »

18.05.2014
Obuti maček osvojil 1. Komenški Pentatlon

Pentatlon 2014 (2)Ekipa Obuti maček je osvojila 1. Komenški Pentatlon.

Končni vrstni red:

  1. Obuti maček
  2. Družba prijateljev šnopca
  3. Rozni bojevniki
  4. Jutr Trezni
  5. Mulci
  6. Planinski dom Komenda
  7. Špehki
  8. DSK Gora

Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto Adut Avto Car Bortega Burin Yachting Club Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Extreme Team Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Harmonija Hotline Isto dobr Kifeljci Klappa Konkurenca Lajthaus Logistika Sluga Mix MJ Team Odtrganci OKEJ Otpisani Piskrčki Pod Skalco Pšanc Rauch Rondo Cafee Radomlje RŠD Lek Servetkarji sodnik Spletni-dom.com Spletni-streznik.com Tazadni Teleport TVD Partizan Unikati Vzajemna Zajlarke Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje