Domov:
|| Novice »
|| Pentatlon » Pentatlon 2014 »

18.05.2014
Obuti maček osvojil 1. Komenški Pentatlon

Pentatlon 2014 (2)Ekipa Obuti maček je osvojila 1. Komenški Pentatlon.

Končni vrstni red:

  1. Obuti maček
  2. Družba prijateljev šnopca
  3. Rozni bojevniki
  4. Jutr Trezni
  5. Mulci
  6. Planinski dom Komenda
  7. Špehki
  8. DSK Gora

Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto Car Bortega Burin Yachting Club certi.si Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Konkurenca Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Piskrčki PLAMTEX INT Pod Skalco Pokal Komenda Rauch Sekvoje Servetkarji Spletni-streznik.com SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport Unikati uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir