Domov:
|| Novice »
|| Pentatlon » Pentatlon 2014 »

18.05.2014
Obuti maček osvojil 1. Komenški Pentatlon

Pentatlon 2014 (2)Ekipa Obuti maček je osvojila 1. Komenški Pentatlon.

Končni vrstni red:

  1. Obuti maček
  2. Družba prijateljev šnopca
  3. Rozni bojevniki
  4. Jutr Trezni
  5. Mulci
  6. Planinski dom Komenda
  7. Špehki
  8. DSK Gora

Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto CarBortegaBurin Yachting Clubcerti.siDajmedolDebitelDream Teamekipa DPŠEL-TTFinnovaFreshGorenjski PopotnikGorjeIl PivoIsto dobrKifeljciKlappaKlimatizacija KlemenčičKonkurencaKransterdamMik MikMixOdtrganciPentatlonPiskrčkiPLAMTEX INTPod SkalcoPokal KomendaRauchSekvojeServetkarjiSpletni-streznik.comSRC INFONETSystemiqTazadniTeleportUnikatiuTablaVet4PetZasilni izhodŠD PovžŠD PreserjeŠD Preserje JUNIORŽenske dvojiceženski odbojkarski turnir