Domov:
|| Novice »
|| Pentatlon » Pentatlon 2014 »

18.05.2014
Obuti maček osvojil 1. Komenški Pentatlon

Pentatlon 2014 (2)Ekipa Obuti maček je osvojila 1. Komenški Pentatlon.

Končni vrstni red:

  1. Obuti maček
  2. Družba prijateljev šnopca
  3. Rozni bojevniki
  4. Jutr Trezni
  5. Mulci
  6. Planinski dom Komenda
  7. Špehki
  8. DSK Gora

Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.6. komenški pentatlon 7. Komenški pentatlon 8. Komenški Pentatlon Avto Car Bortega Burin Yachting Club BVFG certi.si Dajmedol Debitel ekipa DPŠ EL-TT Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Picerija Hram Gorjan Piskrčki PLAMTEX INT Pokal Komenda Pokal Komende 2022 Predelave-vozil.si Sekvoje Servetkarji SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir