Domov:
|| Odbojkarska liga » 2014/2015 »
|| Novice »

13.04.2015
Klimatizacija Klemenčič obranila naslov prvaka

Klimatizacija-Klemencic

Prvaki lige 2014/2015 – ekipa Klimatizacija Klemenčič

Naslov prvaka Debitel odbojkarske lige 2014/2015 je osvojila ekipa Klimatizacija Klemenčič.

Končni vrstni red:

  1. Klimatizacija Klemenčič
  2. SCR Infonet
  3. Iveco
  4. NLB Vita

Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto CarBortegaBurin Yachting Clubcerti.siDajmedolDebitelDream Teamekipa DPŠEL-TTFinnovaFreshGorenjski PopotnikGorjeIl PivoIsto dobrKifeljciKlappaKlimatizacija KlemenčičKonkurencaKransterdamMik MikMixOdtrganciPentatlonPiskrčkiPLAMTEX INTPod SkalcoPokal KomendaRauchSekvojeServetkarjiSpletni-streznik.comSRC INFONETSystemiqTazadniTeleportUnikatiuTablaVet4PetZasilni izhodŠD PovžŠD PreserjeŠD Preserje JUNIORŽenske dvojiceženski odbojkarski turnir