Domov:
|| Odbojkarska liga » 2014/2015 »
|| Novice »

13.04.2015
Klimatizacija Klemenčič obranila naslov prvaka

Klimatizacija-Klemencic

Prvaki lige 2014/2015 – ekipa Klimatizacija Klemenčič

Naslov prvaka Debitel odbojkarske lige 2014/2015 je osvojila ekipa Klimatizacija Klemenčič.

Končni vrstni red:

  1. Klimatizacija Klemenčič
  2. SCR Infonet
  3. Iveco
  4. NLB Vita

Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto Car Bortega Burin Yachting Club certi.si Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Konkurenca Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Piskrčki PLAMTEX INT Pod Skalco Pokal Komenda Rauch Sekvoje Servetkarji Spletni-streznik.com SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport Unikati uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir