Domov:
|| Odbojkarska liga »

07.04.2015
V soboto se bodo ekipe borile za nov pokal

Kot smo obljubili že na začetku letošnje lige, smo v tej sezoni uvedli tudi prehodni pokal za zmagovalca rednega dela lige.

Naša želja je bila, da novi pokal ohranja nekaj energije, ki smo jo vsi vložili v ligo v preteklih sezonah in da ne bo nek nov pokal iz “Kitajske”. Po tehtnem premisleku smo se odločili, da obstoječ prehodni pokal razrežemo na dva dela.

Po kopici idejnih skic, posvetovanju z obrtniki in dobavitelji, ter po nekaj neprespanih nočeh lahko s ponosom predstavimo nova pokala Rekreativne odbojkarske lige v Komendi:

DPŠ pokala

klikni za povečavo;)


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto CarBortegaBurin Yachting Clubcerti.siDajmedolDebitelDream Teamekipa DPŠEL-TTFinnovaFreshGorenjski PopotnikGorjeIl PivoIsto dobrKifeljciKlappaKlimatizacija KlemenčičKonkurencaKransterdamMik MikMixOdtrganciPentatlonPiskrčkiPLAMTEX INTPod SkalcoPokal KomendaRauchSekvojeServetkarjiSpletni-streznik.comSRC INFONETSystemiqTazadniTeleportUnikatiuTablaVet4PetZasilni izhodŠD PovžŠD PreserjeŠD Preserje JUNIORŽenske dvojiceženski odbojkarski turnir