Domov:
|| Odbojkarska liga »

07.04.2015
V soboto se bodo ekipe borile za nov pokal

Kot smo obljubili že na začetku letošnje lige, smo v tej sezoni uvedli tudi prehodni pokal za zmagovalca rednega dela lige.

Naša želja je bila, da novi pokal ohranja nekaj energije, ki smo jo vsi vložili v ligo v preteklih sezonah in da ne bo nek nov pokal iz “Kitajske”. Po tehtnem premisleku smo se odločili, da obstoječ prehodni pokal razrežemo na dva dela.

Po kopici idejnih skic, posvetovanju z obrtniki in dobavitelji, ter po nekaj neprespanih nočeh lahko s ponosom predstavimo nova pokala Rekreativne odbojkarske lige v Komendi:

DPŠ pokala

klikni za povečavo;)


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto Car Bortega Burin Yachting Club certi.si Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Konkurenca Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Piskrčki PLAMTEX INT Pod Skalco Pokal Komenda Rauch Sekvoje Servetkarji Spletni-streznik.com SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport Unikati uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir