Domov:
|| Pentatlon » Pentatlon 2015 »

Razpored tekem na 2. Komenškem Pentatlonu

 

Nogomet

Odbojka

Košarka

Nam. tenis

09:00
Nikoli Resni : No Name
0 : 3
R = 1:7 | Ž = 2:2
Outsiderji : Koreninci & Košutke
3 : 0
R = 27:22 | Ž = 2:2
Stremetzsky : Pitoni & Anakonde
3 : 0
R = 41:17 | Ž = 2:1
Scrkljani : Plavi bojevniki
0 : 3
R = 0:5 | Ž = 0:1
09:30
Outsiderji : Koreninci & Košutke
0 : 3
R = 3:7 | Ž = 0:1
Scrkljani : DSKG Gora
3 : 0
R = 31:22 | Ž = 3:2
Planinski dom : Stremetzsky
3 : 0
R = 17:14 | Ž = 0:1
Plavi bojevniki : Nikoli Resni
3 : 0
R = 5:0 | Ž = 1:2
10:00
Koreninci & Košutke : Stremetzsky
3 : 0
R = 4:3 | Ž = 1:1
Plavi bojevniki : No Name
0 : 3
R = 29:31 | Ž = 2:2
Pitoni & Anakonde : Planinski dom
0 : 3
R = 5:33 | Ž = 1:0
Scrkljani : DSKG Gora
0 : 3
R = 1:4 | Ž = 2:1
10:30
Pitoni & Anakonde : Outsiderji
1 : 1
R = 1:1 | Ž = 0:1
Nikoli Resni : No Name
3 : 0
R = 29:22 | Ž = 2:2
Koreninci & Košutke : Stremetzsky
0 : 3
R = 18:30 | Ž = 2:2
DSKG Gora : Plavi bojevniki
0 : 3
R = 2:3 | Ž = 1:1
11:00
Nikoli Resni : Scrkljani
0 : 3
R = 2:5 | Ž = 1:1
Planinski dom : Koreninci & Košutke
0 : 3
R = 16:44 | Ž = 3:2
No Name : DSKG Gora
0 : 3
R = 10:18 | Ž = 1:1
Stremetzsky : Outsiderji
0 : 3
R = 2:3 | Ž = 1:1
11:30
Plavi bojevniki : Nikoli Resni
3 : 0
R = 5:2 | Ž = 0:0
No Name : Scrkljani
3 : 0
R = 31:27 | Ž = 2:3
Outsiderji : Koreninci & Košutke
3 : 0
R = 14:11 | Ž = 0:1
Pitoni & Anakonde : Planinski dom
0 : 3
R = 1:4 | Ž = 1:0
12:00
Outsiderji : Planinski dom
3 : 0
R = 5:3 | Ž = 2:1
Stremetzsky : Pitoni & Anakonde
3 : 0
R = 36:18 | Ž = 2:2
Scrkljani : Plavi bojevniki
0 : 3
R = 19:20 | Ž = 1:1
DSKG Gora : Nikoli Resni
3 : 0
R = 4:1 | Ž = 2:2
12:30
DSKG Gora : Plavi bojevniki
0 : 3
R = 1:2 | Ž = 0:0
Outsiderji : Planinski dom
3 : 0
R = 45:12 | Ž = 2:3
Nikoli Resni : No Name
3 : 0
R = 24:6 | Ž = 0:1
Koreninci & Košutke : Stremetzsky
3 : 0
R = 4:1 | Ž = 1:1
13:00
Plavi bojevniki : No Name
3 : 0
R = 8:2 | Ž = 0:0
Koreninci & Košutke : Stremetzsky
3 : 0
R = 39:21 | Ž = 2:2
Scrkljani : DSKG Gora
3 : 0
R = 23:19 | Ž = 1:1
Pitoni & Anakonde : Outsiderji
0 : 3
R = 0:6 | Ž = 1:1
13:30
Scrkljani : DSKG Gora
3 : 0
R = 6:2 | Ž = 1:1
Pitoni & Anakonde : Planinski dom
0 : 3
R = 27:31 | Ž = 2:2
Plavi bojevniki : Nikoli Resni
3 : 0
R = 26:17 | Ž = 0:0
Outsiderji : Koreninci & Košutke
3 : 0
R = 3:2 | Ž = 1:1
14:00
Planinski dom : Stremetzsky
3 : 0
R = 4:1 | Ž = 0:0
Scrkljani : Plavi bojevniki
0 : 3
R = 22:35 | Ž = 3:0
Pitoni & Anakonde : Outsiderji
0 : 3
R = 4:40 | Ž = 0:1
No Name : DSKG Gora
0 : 3
R = 0:5 | Ž = 0:0
14:30
No Name : DSKG Gora
3 : 0
R = 6:3 | Ž = 1:1
Koreninci & Košutke : Pitoni & Anakonde
3 : 0
R = 41:14 | Ž = 0:0
Nikoli Resni : Scrkljani
0 : 3
R = 27:33 | Ž = 0:1
Planinski dom : Stremetzsky
0 : 3
R = 1:4 | Ž = 1:1
15:00
Pitoni & Anakonde : Planinski dom
0 : 3
R = 1:2 | Ž = 0:0
Stremetzsky : Outsiderji
0 : 3
R = 21:33 | Ž = 3:2
DSKG Gora : Nikoli Resni
0 : 3
R = 6:28 | Ž = 0:0
Plavi bojevniki : No Name
3 : 0
R = 3:2 | Ž = 0:0
15:30
Scrkljani : Plavi bojevniki
1 : 1
R = 4:4 | Ž = 1:0
Planinski dom : Stremetzsky
0 : 3
R = 19:33 | Ž = 0:0
Koreninci & Košutke : Pitoni & Anakonde
3 : 0
R = 31:28 | Ž = 0:0
Nikoli Resni : No Name
0 : 3
R = 2:3 | Ž = 0:0
16:00
Stremetzsky : Pitoni & Anakonde
3 : 0
R = 4:3 | Ž = 1:0
No Name : DSKG Gora
3 : 0
R = 31:24 | Ž = 0:0
Outsiderji : Planinski dom
3 : 0
R = 2:0 | Ž = 0:0
Nikoli Resni : Scrkljani
0 : 3
R = 2:3 | Ž = 0:0
16:30
No Name : Scrkljani
3 : 0
R = 4:3 | Ž = 1:1
Plavi bojevniki : Nikoli Resni
3 : 0
R = 22:20 | Ž = 0:0
Stremetzsky : Outsiderji
0 : 3
R = 15:23 | Ž = 0:0
Planinski dom : Koreninci & Košutke
0 : 3
R = 1:4 | Ž = 0:0
17:00
Planinski dom : Koreninci & Košutke
0 : 3
R = 2:4 | Ž = 0:0
Nikoli Resni : Scrkljani
3 : 0
R = 50:15 | Ž = 2:2
DSKG Gora : Plavi bojevniki
0 : 3
R = 18:19 | Ž = 0:0
Stremetzsky : Pitoni & Anakonde
3 : 0
R = 5:0 | Ž = 0:0
17:30
DSKG Gora : Nikoli Resni
3 : 0
R = 5:3 | Ž = 1:1
Pitoni & Anakonde : Outsiderji
0 : 3
R = 17:40 | Ž = 0:0
Planinski dom : Koreninci & Košutke
0 : 3
R = 24:32 | Ž = 0:0
No Name : Scrkljani
3 : 0
R = 5:0 | Ž = 0:0
18:00
Stremetzsky : Outsiderji
3 : 0
R = 4:3 | Ž = 1:2
DSKG Gora : Plavi bojevniki
0 : 3
R = 24:29 | Ž = 2:2
No Name : Scrkljani
0 : 3
R = 14:38 | Ž = 0:0
Koreninci & Košutke : Pitoni & Anakonde
3 : 0
R = 5:0 | Ž = 0:0
18:30
Koreninci & Košutke : Pitoni & Anakonde
3 : 0
R = 2:1 | Ž = 1:0
DSKG Gora : Nikoli Resni
0 : 3
R = 25:29 | Ž = 2:2
Plavi bojevniki : No Name
3 : 0
R = 36:15 | Ž = 1:1
Outsiderji : Planinski dom
3 : 0
R = 3:2 | Ž = 1:2

Objavljamo razpored tekem na 2. Komenškem Pentatlonu.



Avto CarBortegaBurin Yachting Clubcerti.siDajmedolDebitelDream Teamekipa DPŠEL-TTFinnovaFreshGorenjski PopotnikGorjeIl PivoIsto dobrKifeljciKlappaKlimatizacija KlemenčičKonkurencaKransterdamMik MikMixOdtrganciPentatlonPiskrčkiPLAMTEX INTPod SkalcoPokal KomendaRauchSekvojeServetkarjiSpletni-streznik.comSRC INFONETSystemiqTazadniTeleportUnikatiuTablaVet4PetZasilni izhodŠD PovžŠD PreserjeŠD Preserje JUNIORŽenske dvojiceženski odbojkarski turnir