Domov:
|| Novice » Arhiv »

02.10.2015
Liga v času sejma

sejemTako kot skoraj vsako leto se nam tudi letos termin lige v Komendi pokriva s terminom sejma v Komendi.

Ker je v času sejma ponavadi
močno povečan promet v Komendi in njeni ožji okolici vse udeležence lige naprošamo, da se na pot proti Komendi odpravijo vsaj 15 minut prej kot bi se običajno.

V času sejma bo v Komendi tudi spremenjen prometni režim, kot je razvidno iz skice (kliknite za povečavo).

Hvala za razumevanje,
DPŠ


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto Car Bortega Burin Yachting Club certi.si Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Konkurenca Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Piskrčki PLAMTEX INT Pod Skalco Pokal Komenda Rauch Sekvoje Servetkarji Spletni-streznik.com SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport Unikati uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir