Domov:
|| Novice » Arhiv »

02.10.2015
Liga v času sejma

sejemTako kot skoraj vsako leto se nam tudi letos termin lige v Komendi pokriva s terminom sejma v Komendi.

Ker je v času sejma ponavadi
močno povečan promet v Komendi in njeni ožji okolici vse udeležence lige naprošamo, da se na pot proti Komendi odpravijo vsaj 15 minut prej kot bi se običajno.

V času sejma bo v Komendi tudi spremenjen prometni režim, kot je razvidno iz skice (kliknite za povečavo).

Hvala za razumevanje,
DPŠ


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto CarBortegaBurin Yachting Clubcerti.siDajmedolDebitelDream Teamekipa DPŠEL-TTFinnovaFreshGorenjski PopotnikGorjeIl PivoIsto dobrKifeljciKlappaKlimatizacija KlemenčičKonkurencaKransterdamMik MikMixOdtrganciPentatlonPiskrčkiPLAMTEX INTPod SkalcoPokal KomendaRauchSekvojeServetkarjiSpletni-streznik.comSRC INFONETSystemiqTazadniTeleportUnikatiuTablaVet4PetZasilni izhodŠD PovžŠD PreserjeŠD Preserje JUNIORŽenske dvojiceženski odbojkarski turnir