Domov:
|| Novice » Arhiv »

02.10.2015
Liga v času sejma

sejemTako kot skoraj vsako leto se nam tudi letos termin lige v Komendi pokriva s terminom sejma v Komendi.

Ker je v času sejma ponavadi
močno povečan promet v Komendi in njeni ožji okolici vse udeležence lige naprošamo, da se na pot proti Komendi odpravijo vsaj 15 minut prej kot bi se običajno.

V času sejma bo v Komendi tudi spremenjen prometni režim, kot je razvidno iz skice (kliknite za povečavo).

Hvala za razumevanje,
DPŠ


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.6. komenški pentatlon 7. Komenški pentatlon 8. Komenški Pentatlon Avto Car Bortega Burin Yachting Club BVFG certi.si Dajmedol Debitel ekipa DPŠ EL-TT Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Picerija Hram Gorjan Piskrčki PLAMTEX INT Pokal Komenda Pokal Komende 2022 Predelave-vozil.si Sekvoje Servetkarji SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir