Domov:
|| Novice »
|| Ženski turnirji v odbojki » za Pokal Komende 2016 »

Vrstni red na Pokalu Komende 2016

Mesto

SKUPINA A

Odigranih tekem

TOČKE skupaj

Uspešnost

1.Pohane Šnite4 / 412100%
2.Lady Devils4 / 4975%
3.Košutke4 / 4650%
4.Rainbow Team4 / 4217%
5.Pohorske Frače4 / 418%

Mesto

SKUPINA B

Odigranih tekem

TOČKE skupaj

Uspešnost


Objavljamo trenutni vrstni red na Pokalu Komende 2016.Avto Car Bortega Burin Yachting Club certi.si Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Konkurenca Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Piskrčki PLAMTEX INT Pod Skalco Pokal Komenda Rauch Sekvoje Servetkarji Spletni-streznik.com SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport Unikati uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir