Domov:
|| Pentatlon » Pentatlon 2017 »

22.03.2017
Pentatlon 2017 – prijava

Prijavnina in prijava:

Vse zainteresirane ekipe pozivamo, da se čim prej prijavijo, ker je število sodelujočih ekip omejeno!

Pri prijavi bodo imele verjetno prednost ekipe:

 1. ki si se udeležile 3. Komenškega Pentatlona v letu 2016,
 2. ki jih bo sestavljalo vsaj 6 igralcev iz občine Komenda,
 3. ki se prej prijavijo.

Prijavnina znaša 150 EUR na ekipo. V prijavnino je všteto:

 • 10x hrana z žara in pijača,
 • spominska majica za vsakega igralca oz. igralko,
 • nadomestilo za sodnike,
 • organizacija turnirja.

  Prijava ekipe:

  * Ime ekipe:

  * Ime ekipe lani:

  * Kapetan ekipe:

  * Telefon:

  (lahko vpišete tudi več telefonov)

  * E-pošta

  Polja označena z * so obvezna.


  Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.  6. komenški pentatlon 7. Komenški pentatlon 8. Komenški Pentatlon Avto Car Bortega Burin Yachting Club BVFG certi.si Dajmedol Debitel ekipa DPŠ EL-TT Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Picerija Hram Gorjan Piskrčki PLAMTEX INT Pokal Komenda Pokal Komende 2022 Predelave-vozil.si Sekvoje Servetkarji SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir