Domov:
|| Odbojkarska liga » 2016/2017 » Splošne informacije »

30.03.2017
Sobotni finale PLAMTEX INT odbojkarske lige

Za vse obiskovalce objavljamo izvleček iz razporeda tekem na zaključnem turnirju:

  • 10:45 – začetek finalnega turnirja
  • 18:30 – polfinalni tekmi
  • 19:45 – tekma za 3. mesto
  • 20:45 – tekma za 1. mesto
  • 22:00 – podelitev priznanj, medalj in pokalov

Ob tem naj nastopajoče in obiskovalce spomnimo, da je v skladu s hišnim redom Športne dvorane Komenda v dvorano prepovedan vnos hrane in pijače.
Vnos hrane in pijače v prostore za katere v času prireditev skrbi najemnik čajne kuhinje (čajna kuhinja, prostor pred oz. za dvorano in avla športne dvorane) je dovoljen samo ob predhodnem soglasju najemnika čajne kuhinje!

Se vidimo v soboto!


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto Car Bortega Burin Yachting Club certi.si Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Konkurenca Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Piskrčki PLAMTEX INT Pod Skalco Pokal Komenda Rauch Sekvoje Servetkarji Spletni-streznik.com SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport Unikati uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir