Domov:
|| Novice »
|| Pentatlon » Pentatlon 2017 »

Razpored tekem na 4. Komenškem Pentatlonu

 

Nogomet

Odbojka

Košarka

Nam. tenis

09:00 Jutri Trezni [0] : [3] Vijolčni bojevniki
4:8,
Štebalkoti [3] : [0] Sosedi
39:19,
KDRVOČ [3] : [0] No name
19:8,
Cirkus [3] : [0] Z vseh vetrov
4:1,
09:30 Cirkus [0] : [3] Tvoja Mami
3:8,
Scrkljani [0] : [3] Štebalkoti
13:38,
Jutri Trezni [0] : [3] Vijolčni bojevniki
6:25,
Z vseh vetrov [0] : [3] KDRVOČ
0:5,
10:00 Z vseh vetrov [0] : [3] No name
0:4,
Sosedi [0] : [3] Scrkljani
25:40,
Vijolčni bojevniki [3] : [0] Štebalkoti
24:14,
Cirkus [3] : [0] Tvoja Mami
4:1,
10:30 KDRVOČ [0] : [3] No name
0:1,
Vijolčni bojevniki [0] : [3] Štebalkoti
26:30,
Sosedi [3] : [0] Jutri Trezni
17:7,
Tvoja Mami [3] : [0] Z vseh vetrov
5:0,
11:00 Scrkljani [0] : [3] Vijolčni bojevniki
3:6,
No name [0] : [3] Tvoja Mami
21:40,
KDRVOČ [3] : [0] Cirkus
15:10,
Štebalkoti [3] : [0] Jutri Trezni
4:1,
11:30 No name [0] : [3] Cirkus
5:6,
Jutri Trezni [0] : [3] Vijolčni bojevniki
15:46,
Z vseh vetrov [0] : [3] KDRVOČ
8:16,
Sosedi [3] : [0] Scrkljani
3:2,
12:00 Štebalkoti [0] : [3] Sosedi
4:7,
Cirkus [3] : [0] Z vseh vetrov
41:18,
Jutri Trezni [0] : [3] Scrkljani
11:36,
Tvoja Mami [3] : [0] KDRVOČ
5:0,
12:30 Jutri Trezni [0] : [3] Scrkljani
2:5,
KDRVOČ [0] : [3] No name
21:37,
Tvoja Mami [3] : [0] Z vseh vetrov
23:14,
Vijolčni bojevniki [3] : [0] Štebalkoti
4:1,
13:00 Vijolčni bojevniki [0] : [3] Štebalkoti
0:1,
Cirkus [3] : [0] Tvoja Mami
26:24,
Z vseh vetrov [3] : [0] No name
23:9,
Sosedi [3] : [0] Jutri Trezni
5:0,
13:30 Sosedi [0] : [3] Scrkljani
4:6,
Z vseh vetrov [0] : [3] KDRVOČ
16:41,
Cirkus [3] : [0] Tvoja Mami
27:22,
Jutri Trezni [0] : [3] Vijolčni bojevniki
0:5,
14:00 Cirkus [0] : [3] Z vseh vetrov
2:4,
Sosedi [3] : [0] Jutri Trezni
37:26,
Scrkljani [0] : [3] Štebalkoti
19:32,
No name [3] : [0] Tvoja Mami
3:2,
14:30 Vijolčni bojevniki [3] : [0] Sosedi
4:3,
KDRVOČ [0] : [3] Cirkus
16:35,
No name [0] : [3] Tvoja Mami
22:27,
Scrkljani [0] : [3] Štebalkoti
1:4,
15:00 Štebalkoti [3] : [0] Jutri Trezni
4:0,
Tvoja Mami [3] : [0] KDRVOČ
33:19,
Sosedi [0] : [3] Scrkljani
10:20,
Z vseh vetrov [0] : [3] No name
0:5,
15:30 Scrkljani [0] : [3] Štebalkoti
5:7,
Vijolčni bojevniki [3] : [0] Sosedi
36:23,
Cirkus [0] : [3] Z vseh vetrov
17:21,
KDRVOČ [0] : [3] No name
2:3,
16:00 No name [3] : [0] Tvoja Mami
4:1,
Jutri Trezni [0] : [3] Scrkljani
28:37,
Štebalkoti [3] : [0] Sosedi
43:17,
KDRVOČ [0] : [3] Cirkus
1:4,
16:30 Z vseh vetrov [0] : [3] KDRVOČ
2:6,
Štebalkoti [3] : [0] Jutri Trezni
33:25,
No name [3] : [0] Cirkus
18:9,
Scrkljani [3] : [0] Vijolčni bojevniki
3:2,
17:00 KDRVOČ [3] : [0] Cirkus
4:1,
Tvoja Mami [3] : [0] Z vseh vetrov
36:18,
Scrkljani [3] : [0] Vijolčni bojevniki
28:12,
Štebalkoti [3] : [0] Sosedi
4:1,
17:30 Sosedi [0] : [3] Jutri Trezni
1:2,
Scrkljani [0] : [3] Vijolčni bojevniki
24:35,
Tvoja Mami [0] : [3] KDRVOČ
15:16,
No name [0] : [3] Cirkus
1:4,
18:00 Tvoja Mami [3] : [0] Z vseh vetrov
5:2,
No name [3] : [0] Cirkus
28:21,
Štebalkoti [3] : [0] Jutri Trezni
21:10,
Vijolčni bojevniki [0] : [3] Sosedi
1:4,
18:30 Tvoja Mami [0] : [3] KDRVOČ
2:3,
Z vseh vetrov [0] : [3] No name
18:32,
Vijolčni bojevniki [3] : [0] Sosedi
19:11,
Jutri Trezni [3] : [0] Scrkljani
3:2,
19:30 Jutri Trezni [0] : [3] Z vseh vetrov
0:1,
19:50 Sosedi [3] : [0] Tvoja Mami
1:0,
20:10 Scrkljani [3] : [0] KDRVOČ
1:0,
20:30 Vijolčni bojevniki [3] : [0] Cirkus
1:0,
20:50 Štebalkoti [0] : [3] No name
0:1,

Objavljamo razpored tekem na 4. Komenškem Pentatlonu.



Avto Adut Avto Car Bortega Burin Yachting Club Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Extreme Team Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Harmonija Hotline Isto dobr Kifeljci Klappa Konkurenca Lajthaus Logistika Sluga Mix MJ Team Odtrganci OKEJ Otpisani Piskrčki Pod Skalco Pšanc Rauch Rondo Cafee Radomlje RŠD Lek Servetkarji sodnik Spletni-dom.com Spletni-streznik.com Tazadni Teleport TVD Partizan Unikati Vzajemna Zajlarke Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje