Domov:
|| Odbojka na mivki » Ženske dvojice 2017 »

13.05.2017
Prijava ekip za turnir v odbojki na mivki Ženske dvojice 2017

Namesto ženskega odbojkarskega turnirja v dvoranski odbojki letos organiziramo turnir v odbojki na mivki: “Ženske dvojice 2017”.

Turnir bo potekal v nedeljo 21.5.2017 od 9:00 naprej na igrišču TK Komenda.

Pravila za prijavo ekipe:

  • rok za prijavo je 20. maj 2017
  • v ekipi sta lahko največ dve igralki (brez menjave)
  • prijavnina za turnir znaša 30,00 EUR  na ekipo in mora biti nakazana na poslovni račun DPŠ
  • v prijavnino je všteto kosilo z žara in pijača ob kosilu (pivo, sok, voda…) za vsako igralko

Za dodatne informacije se obrnite na naše kontaktne naslove.


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto Adut Avto Car Bortega Burin Yachting Club Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Extreme Team Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Harmonija Hotline Isto dobr Kifeljci Klappa Konkurenca Lajthaus Logistika Sluga Mix MJ Team Odtrganci OKEJ Otpisani Piskrčki Pod Skalco Pšanc Rauch Rondo Cafee Radomlje RŠD Lek Servetkarji sodnik Spletni-dom.com Spletni-streznik.com Tazadni Teleport TVD Partizan Unikati Vzajemna Zajlarke Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje