Domov:
|| Odbojka na mivki » Ženske dvojice 2017 »

13.05.2017
Prijava ekip za turnir v odbojki na mivki Ženske dvojice 2017

Namesto ženskega odbojkarskega turnirja v dvoranski odbojki letos organiziramo turnir v odbojki na mivki: “Ženske dvojice 2017”.

Turnir bo potekal v nedeljo 21.5.2017 od 9:00 naprej na igrišču TK Komenda.

Pravila za prijavo ekipe:

  • rok za prijavo je 20. maj 2017
  • v ekipi sta lahko največ dve igralki (brez menjave)
  • prijavnina za turnir znaša 30,00 EUR  na ekipo in mora biti nakazana na poslovni račun DPŠ
  • v prijavnino je všteto kosilo z žara in pijača ob kosilu (pivo, sok, voda…) za vsako igralko

Za dodatne informacije se obrnite na naše kontaktne naslove.


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto Car Bortega Burin Yachting Club certi.si Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Konkurenca Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Piskrčki PLAMTEX INT Pod Skalco Pokal Komenda Rauch Sekvoje Servetkarji Spletni-streznik.com SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport Unikati uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir