Domov:
|| Pentatlon » Pentatlon 2017 »

04.05.2017
Razširjenost 4. Komenškega Pentatlona

Predstavljamo zemljevid z lokacijami igralcev in igralk, ki so nastopili na 4. Komenškem Pentatlonu.

Trenutna povprečna starost sodelujočih je 27,6 let (od 13 do 54 let).

Trenutna povprečna starost sodelujočih fantov je 27,7 let (od 13 do 54 let).

Trenutna povprečna starost sodelujočih deklet je 27,3 let (od 21 do 49 let).

17 krajev iz katerih prihaja igralcev in igralk:


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto Adut Avto Car Bortega Burin Yachting Club certi.si Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Extreme Team Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Harmonija Hotline Isto dobr Kifeljci Klappa Konkurenca Lajthaus Mix MJ Team Odtrganci OKEJ Otpisani Piskrčki Pod Skalco Pšanc Rauch Rondo Cafee Radomlje RŠD Lek Servetkarji sodnik Spletni-dom.com Spletni-streznik.com Tazadni Teleport TVD Partizan Unikati Vzajemna Zajlarke Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje