Domov:
|| Novice »
|| Pentatlon » Pentatlon 2018 »

5. Komenški Pentatlon – razpored tekem

 

Nogomet

Odbojka

Košarka

Nam. tenis

09:00
Tvoja Mami : Preživeli bojevniki
0 : 3
R = 2:6 | Ž = 0:0
Živjoživjo : ŠKK bojevniki
0 : 3
R = 16:41 | Ž = 2:2
Žejni talenti : No name
3 : 0
R = 27:10 | Ž = 2:1
Scrkljani : Jutr Trezn
3 : 0
R = 4:1 | Ž = 1:2
09:30
Scrkljani : Kdrvoč
0 : 3
R = 1:6 | Ž = 1:0
Sosedi : Živjoživjo
3 : 0
R = 33:28 | Ž = 2:2
Tvoja Mami : Preživeli bojevniki
3 : 0
R = 15:13 | Ž = 1:1
Jutr Trezn : Žejni talenti
0 : 3
R = 1:4 | Ž = 2:1
10:00
Jutr Trezn : No name
0 : 3
R = 3:6 | Ž = 0:1
ŠKK bojevniki : Sosedi
3 : 0
R = 41:20 | Ž = 2:2
Preživeli bojevniki : Živjoživjo
3 : 0
R = 25:9 | Ž = 1:1
Scrkljani : Kdrvoč
3 : 0
R = 4:1 | Ž = 1:2
10:30
Žejni talenti : No name
3 : 0
R = 6:0 | Ž = 1:1
Preživeli bojevniki : Živjoživjo
3 : 0
R = 39:24 | Ž = 2:2
ŠKK bojevniki : Tvoja Mami
0 : 3
R = 12:28 | Ž = 1:1
Kdrvoč : Jutr Trezn
3 : 0
R = 5:0 | Ž = 2:2
11:00
Sosedi : Preživeli bojevniki
3 : 0
R = 5:4 | Ž = 1:1
No name : Kdrvoč
0 : 3
R = 22:30 | Ž = 2:2
Žejni talenti : Scrkljani
3 : 0
R = 37:22 | Ž = 2:1
Živjoživjo : Tvoja Mami
0 : 3
R = 2:3 | Ž = 1:1
11:30
No name : Scrkljani
0 : 3
R = 1:3 | Ž = 0:1
Tvoja Mami : Preživeli bojevniki
0 : 3
R = 26:27 | Ž = 2:2
Jutr Trezn : Žejni talenti
0 : 3
R = 18:21 | Ž = 1:2
ŠKK bojevniki : Sosedi
3 : 0
R = 3:2 | Ž = 1:3
12:00
Živjoživjo : ŠKK bojevniki
0 : 3
R = 0:6 | Ž = 1:1
Scrkljani : Jutr Trezn
3 : 0
R = 41:24 | Ž = 2:2
Tvoja Mami : Sosedi
3 : 0
R = 21:11 | Ž = 1:1
Kdrvoč : Žejni talenti
3 : 0
R = 3:2 | Ž = 2:2
12:30
Tvoja Mami : Sosedi
3 : 0
R = 7:2 | Ž = 0:1
Žejni talenti : No name
0 : 3
R = 27:30 | Ž = 2:2
Kdrvoč : Jutr Trezn
3 : 0
R = 27:21 | Ž = 1:1
Preživeli bojevniki : Živjoživjo
3 : 0
R = 4:1 | Ž = 1:2
13:00
Preživeli bojevniki : Živjoživjo
3 : 0
R = 4:1 | Ž = 1:1
Scrkljani : Kdrvoč
0 : 3
R = 19:43 | Ž = 2:2
Jutr Trezn : No name
0 : 3
R = 12:26 | Ž = 0:0
ŠKK bojevniki : Tvoja Mami
3 : 0
R = 3:2 | Ž = 1:1
13:30
ŠKK bojevniki : Sosedi
3 : 0
R = 5:4 | Ž = 1:1
Jutr Trezn : Žejni talenti
0 : 3
R = 14:39 | Ž = 2:2
Scrkljani : Kdrvoč
3 : 0
R = 27:25 | Ž = 1:1
Tvoja Mami : Preživeli bojevniki
0 : 3
R = 1:4 | Ž = 1:1
14:00
Scrkljani : Jutr Trezn
3 : 0
R = 5:2 | Ž = 1:1
ŠKK bojevniki : Tvoja Mami
3 : 0
R = 29:21 | Ž = 1:2
Sosedi : Živjoživjo
3 : 0
R = 24:5 | Ž = 1:1
No name : Kdrvoč
3 : 0
R = 3:2 | Ž = 1:1
14:30
Preživeli bojevniki : ŠKK bojevniki
3 : 0
R = 7:3 | Ž = 0:1
Žejni talenti : Scrkljani
3 : 0
R = 41:18 | Ž = 2:2
No name : Kdrvoč
0 : 3
R = 12:16 | Ž = 0:1
Sosedi : Živjoživjo
3 : 0
R = 3:2 | Ž = 1:1
15:00
Živjoživjo : Tvoja Mami
0 : 3
R = 2:7 | Ž = 3:0
Kdrvoč : Žejni talenti
0 : 3
R = 22:35 | Ž = 2:2
ŠKK bojevniki : Sosedi
3 : 0
R = 17:9 | Ž = 1:1
Jutr Trezn : No name
0 : 3
R = 1:4 | Ž = 2:1
15:30
Sosedi : Živjoživjo
3 : 0
R = 6:3 | Ž = 3:2
Preživeli bojevniki : ŠKK bojevniki
0 : 3
R = 20:35 | Ž = 2:1
Scrkljani : Jutr Trezn
3 : 0
R = 24:16 | Ž = 1:0
Žejni talenti : No name
0 : 3
R = 2:3 | Ž = 1:1
16:00
No name : Kdrvoč
0 : 3
R = 1:7 | Ž = 1:0
Tvoja Mami : Sosedi
3 : 0
R = 40:20 | Ž = 2:3
Živjoživjo : ŠKK bojevniki
0 : 3
R = 9:26 | Ž = 3:1
Žejni talenti : Scrkljani
3 : 0
R = 3:2 | Ž = 2:1
16:30
Jutr Trezn : Žejni talenti
0 : 3
R = 1:6 | Ž = 1:0
Živjoživjo : Tvoja Mami
0 : 3
R = 19:38 | Ž = 2:2
No name : Scrkljani
0 : 3
R = 14:32 | Ž = 0:0
Sosedi : Preživeli bojevniki
0 : 3
R = 1:4 | Ž = 2:1
17:00
Žejni talenti : Scrkljani
0 : 3
R = 2:3 | Ž = 0:0
Kdrvoč : Jutr Trezn
3 : 0
R = 43:15 | Ž = 2:2
Sosedi : Preživeli bojevniki
0 : 3
R = 19:28 | Ž = 1:0
Živjoživjo : ŠKK bojevniki
0 : 3
R = 2:3 | Ž = 1:1
17:30
ŠKK bojevniki : Tvoja Mami
3 : 0
R = 3:2 | Ž = 1:0
Sosedi : Preživeli bojevniki
0 : 3
R = 18:34 | Ž = 3:2
Kdrvoč : Žejni talenti
0 : 3
R = 18:27 | Ž = 1:2
No name : Scrkljani
3 : 0
R = 3:2 | Ž = 1:1
18:00
Kdrvoč : Jutr Trezn
3 : 0
R = 6:0 | Ž = 0:0
No name : Scrkljani
3 : 0
R = 29:25 | Ž = 2:2
Živjoživjo : Tvoja Mami
0 : 3
R = 4:32 | Ž = 2:2
Preživeli bojevniki : ŠKK bojevniki
0 : 3
R = 1:4 | Ž = 1:0
18:30
Kdrvoč : Žejni talenti
3 : 0
R = 7:6 | Ž = 0:0
Jutr Trezn : No name
0 : 3
R = 24:30 | Ž = 1:2
Preživeli bojevniki : ŠKK bojevniki
3 : 0
R = 27:14 | Ž = 0:1
Tvoja Mami : Sosedi
3 : 0
R = 3:2 | Ž = 1:2
19:30
Živjoživjo : Jutr Trezn
0 : 3
R = 0:1 | Ž = 1:1
19:50
Sosedi : Scrkljani
0 : 3
R = 0:1 | Ž = 1:1
20:10
Tvoja Mami : No name
0 : 3
R = 0:1 | Ž = 1:1
20:30
Preživeli bojevniki : Kdrvoč
3 : 0
R = 1:0 | Ž = 1:1
20:50
ŠKK bojevniki : Žejni talenti
0 : 3
R = 0:1 | Ž = 1:1

Razpored tekem na 5. Komenškem Pentatlonu.



Avto Car Bortega Burin Yachting Club certi.si Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Harmonija Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Konkurenca Kransterdam Mix MJ Team Odtrganci Pentatlon Piskrčki PLAMTEX INT Pod Skalco Pokal Komenda Pšanc Rauch Sekvoje Servetkarji Spletni-streznik.com Tazadni Teleport Unikati uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir