Domov:
|| Novice »
|| Odbojkarska liga » 2017/2018 » Splošne informacije »

10.04.2018
Ekipa FRESH ubranila naslov prvaka odbojkarske lige 2017/2018

Naziv zmagovalca Certi.si odbojkarske lige 2017/2018 je drugič zapored osvojila ekipa FRESH!

Končni vrstni red:

1. Fresh
2. Kabelj
3. Isto Dobr
4. Krasni
5. Il Pivo
5. ŠD Preserje Junior
7. Dragomer se vrača
7. SistemiQ
9. BVFG
9. Kolektor Etra
9. Teleport
12. Kransterdam

Podelili smo tudi naslednja priznanja:

  • Najboljša igralka rednega dela: Eva Markelj (Kabelj)
  • Najboljši igralec rednega dela: Sergej Berčič (Isto Dobr)
  • Najboljša igralka finala: Jona Šušteršič (Fresh)
  • Najboljši igralec finala: Thomas Petrovič (Kabelj)

Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto Car Bortega Burin Yachting Club certi.si Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Konkurenca Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Piskrčki PLAMTEX INT Pod Skalco Pokal Komenda Rauch Sekvoje Servetkarji Spletni-streznik.com SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport Unikati uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir