Domov:
|| Novice »
|| Odbojkarska liga » 2017/2018 » Splošne informacije »

10.04.2018
Ekipa FRESH ubranila naslov prvaka odbojkarske lige 2017/2018

Naziv zmagovalca Certi.si odbojkarske lige 2017/2018 je drugič zapored osvojila ekipa FRESH!

Končni vrstni red:

1. Fresh
2. Kabelj
3. Isto Dobr
4. Krasni
5. Il Pivo
5. ŠD Preserje Junior
7. Dragomer se vrača
7. SistemiQ
9. BVFG
9. Kolektor Etra
9. Teleport
12. Kransterdam

Podelili smo tudi naslednja priznanja:

  • Najboljša igralka rednega dela: Eva Markelj (Kabelj)
  • Najboljši igralec rednega dela: Sergej Berčič (Isto Dobr)
  • Najboljša igralka finala: Jona Šušteršič (Fresh)
  • Najboljši igralec finala: Thomas Petrovič (Kabelj)

Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto Adut Avto Car Bortega Burin Yachting Club certi.si Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Extreme Team Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Harmonija Hotline Isto dobr Kifeljci Klappa Konkurenca Lajthaus Mix MJ Team Odtrganci OKEJ Otpisani Piskrčki Pod Skalco Pšanc Rauch Rondo Cafee Radomlje RŠD Lek Servetkarji sodnik Spletni-dom.com Spletni-streznik.com Tazadni Teleport TVD Partizan Unikati Vzajemna Zajlarke Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje