Domov:
|| Novice »
|| Odbojkarska liga » 2017/2018 » Splošne informacije »

10.04.2018
Ekipa FRESH ubranila naslov prvaka odbojkarske lige 2017/2018

Naziv zmagovalca Certi.si odbojkarske lige 2017/2018 je drugič zapored osvojila ekipa FRESH!

Končni vrstni red:

1. Fresh
2. Kabelj
3. Isto Dobr
4. Krasni
5. Il Pivo
5. ŠD Preserje Junior
7. Dragomer se vrača
7. SistemiQ
9. BVFG
9. Kolektor Etra
9. Teleport
12. Kransterdam

Podelili smo tudi naslednja priznanja:

  • Najboljša igralka rednega dela: Eva Markelj (Kabelj)
  • Najboljši igralec rednega dela: Sergej Berčič (Isto Dobr)
  • Najboljša igralka finala: Jona Šušteršič (Fresh)
  • Najboljši igralec finala: Thomas Petrovič (Kabelj)

Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto CarBortegaBurin Yachting Clubcerti.siDajmedolDebitelDream Teamekipa DPŠEL-TTFinnovaFreshGorenjski PopotnikGorjeIl PivoIsto dobrKifeljciKlappaKlimatizacija KlemenčičKonkurencaKransterdamMik MikMixOdtrganciPentatlonPiskrčkiPLAMTEX INTPod SkalcoPokal KomendaRauchSekvojeServetkarjiSpletni-streznik.comSRC INFONETSystemiqTazadniTeleportUnikatiuTablaVet4PetZasilni izhodŠD PovžŠD PreserjeŠD Preserje JUNIORŽenske dvojiceženski odbojkarski turnir