Domov:
|| Novice »
|| Odbojkarska liga » 2017/2018 » Splošne informacije »

10.04.2018
Ekipa FRESH ubranila naslov prvaka odbojkarske lige 2017/2018

Naziv zmagovalca Certi.si odbojkarske lige 2017/2018 je drugič zapored osvojila ekipa FRESH!

Končni vrstni red:

1. Fresh
2. Kabelj
3. Isto Dobr
4. Krasni
5. Il Pivo
5. ŠD Preserje Junior
7. Dragomer se vrača
7. SistemiQ
9. BVFG
9. Kolektor Etra
9. Teleport
12. Kransterdam

Podelili smo tudi naslednja priznanja:

  • Najboljša igralka rednega dela: Eva Markelj (Kabelj)
  • Najboljši igralec rednega dela: Sergej Berčič (Isto Dobr)
  • Najboljša igralka finala: Jona Šušteršič (Fresh)
  • Najboljši igralec finala: Thomas Petrovič (Kabelj)

Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.6. komenški pentatlon 7. Komenški pentatlon 8. Komenški Pentatlon Avto Car Bortega Burin Yachting Club BVFG certi.si Dajmedol Debitel ekipa DPŠ EL-TT Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Picerija Hram Gorjan Piskrčki PLAMTEX INT Pokal Komenda Pokal Komende 2022 Predelave-vozil.si Sekvoje Servetkarji SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir