Domov:
|| Odbojkarska liga » 2018/2019 »
|| Novice »

15.04.2019
Ekipa KABELJ osvojila naslov prvaka odbojkarske lige 2018/2019

Naziv zmagovalca VET4PET odbojkarske lige 2018/2019 je osvojila ekipa KABELJ!

Ekipa KABELJ

Ekipa KABELJ

Končni vrstni red:

1. Kabelj
2. Isto Dobr
3. Fresh
4. Kransterdam
5. Enga v stoje
5. Il Pivo
7. BVFG
7. Mik MIk
9. SRC Infonet
9. SistemiQ
9. Zmivkani
9. Elektro – Projektiva

Podelili smo tudi naslednja priznanja:

  • Najboljša igralka rednega dela: Nataša Cingerle (Mik Mik)
  • Najboljši igralec rednega dela: Gašper Pibernik (Klappa)
  • Najboljša igralka finala: Nina Grobelšek (Kabelj)
  • Najboljši igralec finala: Sergej Berčič (Isto Dobr)

Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto CarBortegaBurin Yachting Clubcerti.siDajmedolDebitelDream Teamekipa DPŠEL-TTFinnovaFreshGorenjski PopotnikGorjeIl PivoIsto dobrKifeljciKlappaKlimatizacija KlemenčičKonkurencaKransterdamMik MikMixOdtrganciPentatlonPiskrčkiPLAMTEX INTPod SkalcoPokal KomendaRauchSekvojeServetkarjiSpletni-streznik.comSRC INFONETSystemiqTazadniTeleportUnikatiuTablaVet4PetZasilni izhodŠD PovžŠD PreserjeŠD Preserje JUNIORŽenske dvojiceženski odbojkarski turnir