Domov:
|| Odbojkarska liga » 2018/2019 »
|| Novice »

15.04.2019
Ekipa KABELJ osvojila naslov prvaka odbojkarske lige 2018/2019

Naziv zmagovalca VET4PET odbojkarske lige 2018/2019 je osvojila ekipa KABELJ!

Ekipa KABELJ

Ekipa KABELJ

Končni vrstni red:

1. Kabelj
2. Isto Dobr
3. Fresh
4. Kransterdam
5. Enga v stoje
5. Il Pivo
7. BVFG
7. Mik MIk
9. SRC Infonet
9. SistemiQ
9. Zmivkani
9. Elektro – Projektiva

Podelili smo tudi naslednja priznanja:

  • Najboljša igralka rednega dela: Nataša Cingerle (Mik Mik)
  • Najboljši igralec rednega dela: Gašper Pibernik (Klappa)
  • Najboljša igralka finala: Nina Grobelšek (Kabelj)
  • Najboljši igralec finala: Sergej Berčič (Isto Dobr)

Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto Car Bortega Burin Yachting Club certi.si Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Konkurenca Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Piskrčki PLAMTEX INT Pod Skalco Pokal Komenda Rauch Sekvoje Servetkarji Spletni-streznik.com SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport Unikati uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir