Domov:
|| Odbojkarska liga » 2018/2019 »
|| Novice »

15.04.2019
Ekipa KABELJ osvojila naslov prvaka odbojkarske lige 2018/2019

Naziv zmagovalca VET4PET odbojkarske lige 2018/2019 je osvojila ekipa KABELJ!

Ekipa KABELJ

Ekipa KABELJ

Končni vrstni red:

1. Kabelj
2. Isto Dobr
3. Fresh
4. Kransterdam
5. Enga v stoje
5. Il Pivo
7. BVFG
7. Mik MIk
9. SRC Infonet
9. SistemiQ
9. Zmivkani
9. Elektro – Projektiva

Podelili smo tudi naslednja priznanja:

  • Najboljša igralka rednega dela: Nataša Cingerle (Mik Mik)
  • Najboljši igralec rednega dela: Gašper Pibernik (Klappa)
  • Najboljša igralka finala: Nina Grobelšek (Kabelj)
  • Najboljši igralec finala: Sergej Berčič (Isto Dobr)

Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.6. komenški pentatlon 7. Komenški pentatlon 8. Komenški Pentatlon Avto Car Bortega Burin Yachting Club BVFG certi.si Dajmedol Debitel ekipa DPŠ EL-TT Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Picerija Hram Gorjan Piskrčki PLAMTEX INT Pokal Komenda Pokal Komende 2022 Predelave-vozil.si Sekvoje Servetkarji SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir