Domov:
|| Novice »
|| Pentatlon » Pentatlon 2019 »

6. Komenški Pentatlon – razpored tekem

 

Nogomet

Odbojka

Košarka

Nam. tenis

09:00
Tvoja Mami : No name
1 : 2
R = 1:4 | Ž = 0:1
Weareadstar : Klasični bojevniki
1 : 2
R = 22:40 | Ž = 2:3
Žejni talenti : Sosedi
2 : 1
R = 51:12 | Ž = 2:1
Zajčki 2 : Scrkljani
2 : 1
R = 4:1 | Ž = 1:1
09:30
Zajčki 1 : Kdr voč
1 : 2
R = 0:2 | Ž = 1:0
Klasični bojevniki : Zajčki 2
1 : 2
R = 25:35 | Ž = 3:2
Živjo, živjo : A smo zmagal
1 : 2
R = 6:23 | Ž = 1:2
Žejni talenti : Sosedi
1 : 2
R = 2:3 | Ž = 2:2
10:00
Žejni talenti : Živjo, živjo
2 : 1
R = 4:1 | Ž = 1:1
Weareadstar : Scrkljani
1 : 2
R = 26:31 | Ž = 2:2
Tvoja Mami : Zajčki 1
1 : 2
R = 17:24 | Ž = 1:1
Kdr voč : No name
1 : 2
R = 2:3 | Ž = 2:0
10:30
Žejni talenti : Sosedi
1 : 2
R = 3:5 | Ž = 0:0
Weareadstar : Zajčki 2
1 : 2
R = 17:39 | Ž = 4:2
Scrkljani : Klasični bojevniki
1 : 2
R = 17:19 | Ž = 1:0
Živjo, živjo : A smo zmagal
2 : 1
R = 4:1 | Ž = 2:3
11:00
Scrkljani : Klasični bojevniki
1 : 2
R = 1:4 | Ž = 1:0
Tvoja Mami : No name
2 : 1
R = 35:20 | Ž = 2:2
Zajčki 1 : Kdr voč
1 : 2
R = 19:21 | Ž = 1:1
Weareadstar : Zajčki 2
1 : 2
R = 0:5 | Ž = 3:5
11:30
Kdr voč : No name
2 : 1
R = 5:4 | Ž = 0:0
Zajčki 2 : Scrkljani
2 : 1
R = 33:19 | Ž = 2:2
Sosedi : Živjo, živjo
2 : 1
R = 15:13 | Ž = 1:1
Žejni talenti : A smo zmagal
2 : 1
R = 4:1 | Ž = 1:3
12:00
Weareadstar : Klasični bojevniki
1 : 2
R = 2:3 | Ž = 0:0
No name : Zajčki 1
2 : 1
R = 28:25 | Ž = 2:1
Tvoja Mami : Kdr voč
2 : 1
R = 29:19 | Ž = 1:1
A smo zmagal : Sosedi
1 : 2
R = 1:4 | Ž = 3:2
12:30
Zajčki 2 : Scrkljani
1 : 2
R = 4:6 | Ž = 1:1
A smo zmagal : Sosedi
2 : 1
R = 34:20 | Ž = 2:2
Žejni talenti : Živjo, živjo
2 : 1
R = 29:16 | Ž = 3:3
Tvoja Mami : Zajčki 1
2 : 1
R = 3:2 | Ž = 1:1
13:00
Klasični bojevniki : Zajčki 2
2 : 1
R = 3:1 | Ž = 0:0
Kdr voč : No name
1 : 2
R = 21:30 | Ž = 2:2
Žejni talenti : A smo zmagal
2 : 1
R = 34:23 | Ž = 2:2
Weareadstar : Scrkljani
1 : 2
R = 1:4 | Ž = 3:1
13:30
Tvoja Mami : Kdr voč
1 : 2
R = 0:3 | Ž = 0:0
Žejni talenti : Živjo, živjo
2 : 1
R = 31:21 | Ž = 2:2
A smo zmagal : Sosedi
2 : 1
R = 22:14 | Ž = 2:1
No name : Zajčki 1
2 : 1
R = 3:1 | Ž = 0:2
14:00
Weareadstar : Zajčki 2
1 : 2
R = 0:3 | Ž = 1:0
Živjo, živjo : A smo zmagal
1 : 2
R = 27:29 | Ž = 2:2
No name : Zajčki 1
1 : 2
R = 13:20 | Ž = 0:1
Scrkljani : Klasični bojevniki
2 : 1
R = 3:2 | Ž = 1:2
14:30
A smo zmagal : Sosedi
2 : 1
R = 5:4 | Ž = 0:0
Zajčki 1 : Kdr voč
2 : 1
R = 33:16 | Ž = 2:2
Tvoja Mami : No name
2 : 1
R = 30:14 | Ž = 2:3
Žejni talenti : Živjo, živjo
2 : 1
R = 4:1 | Ž = 1:2
15:00
Weareadstar : Scrkljani
1 : 2
R = 2:5 | Ž = 3:1
Sosedi : Živjo, živjo
1 : 2
R = 21:23 | Ž = 2:2
Klasični bojevniki : Zajčki 2
2 : 1
R = 25:19 | Ž = 0:0
Tvoja Mami : No name
2 : 1
R = 4:1 | Ž = 0:0
15:30
Živjo, živjo : A smo zmagal
1 : 2
R = 2:3 | Ž = 1:1
Žejni talenti : Sosedi
2 : 1
R = 33:16 | Ž = 2:2
Weareadstar : Klasični bojevniki
1 : 2
R = 16:22 | Ž = 0:0
Zajčki 1 : Kdr voč
2 : 1
R = 3:2 | Ž = 1:2
16:00
No name : Zajčki 1
1 : 2
R = 3:4 | Ž = 0:0
Tvoja Mami : Kdr voč
2 : 1
R = 33:14 | Ž = 2:2
Zajčki 2 : Scrkljani
2 : 1
R = 32:19 | Ž = 1:1
Weareadstar : Klasični bojevniki
1 : 2
R = 1:4 | Ž = 3:2
16:30
Žejni talenti : A smo zmagal
2 : 1
R = 3:0 | Ž = 0:0
Tvoja Mami : Zajčki 1
2 : 1
R = 25:20 | Ž = 2:1
Weareadstar : Scrkljani
2 : 1
R = 27:24 | Ž = 1:1
Sosedi : Živjo, živjo
2 : 1
R = 4:1 | Ž = 1:2
17:00
Tvoja Mami : Zajčki 1
1 : 2
R = 2:5 | Ž = 0:0
Žejni talenti : A smo zmagal
2 : 1
R = 30:22 | Ž = 3:2
Kdr voč : No name
2 : 1
R = 30:6 | Ž = 1:2
Klasični bojevniki : Zajčki 2
1 : 2
R = 2:3 | Ž = 3:2
17:30
Sosedi : Živjo, živjo
2 : 1
R = 5:0 | Ž = 0:0
Scrkljani : Klasični bojevniki
1 : 2
R = 22:28 | Ž = 2:2
Weareadstar : Zajčki 2
1 : 2
R = 17:26 | Ž = 1:1
Tvoja Mami : Kdr voč
1 : 2
R = 2:3 | Ž = 1:2
18:30
No name : Scrkljani
1 : 2
R = 4:5 | Ž = 1:1
18:40
Živjo, živjo : Weareadstar
2 : 1
R = 1:0 | Ž = 1:0
18:50
Sosedi : A smo zmagal
2 : 1
R = 5:4 | Ž = 1:1
19:00
Zajčki 1 : Kdr voč
2 : 1
R = 5:4 | Ž = 1:1
19:10
Žejni talenti : Tvoja Mami
2 : 1
R = 5:4 | Ž = 1:1
19:20
Klasični bojevniki : Zajčki 2
1 : 2
R = 4:5 | Ž = 2:1
20:00
No name : Weareadstar
2 : 1
R = 5:0 | Ž = 1:0
20:10
Scrkljani : Živjo, živjo
2 : 1
R = 5:4 | Ž = 3:1
20:20
A smo zmagal : Kdr voč
1 : 2
R = 4:5 | Ž = 1:1
20:30
Sosedi : Zajčki 1
1 : 2
R = 4:5 | Ž = 1:1
20:40
Tvoja Mami : Klasični bojevniki
2 : 1
R = 5:4 | Ž = 1:1
20:50
Žejni talenti : Zajčki 2
2 : 1
R = 5:4 | Ž = 1:1

Razpored tekem na 6. Komenškem Pentatlonu.

Ekipe v skupinah za štafeto bodo izžrebane pred začetkom štafet (A1-A4, B1-B4 in C1-C4).



Avto CarBortegaBurin Yachting Clubcerti.siDajmedolDebitelDream Teamekipa DPŠEL-TTFinnovaFreshGorenjski PopotnikGorjeIl PivoIsto dobrKifeljciKlappaKlimatizacija KlemenčičKonkurencaKransterdamMik MikMixOdtrganciPentatlonPiskrčkiPLAMTEX INTPod SkalcoPokal KomendaRauchSekvojeServetkarjiSpletni-streznik.comSRC INFONETSystemiqTazadniTeleportUnikatiuTablaVet4PetZasilni izhodŠD PovžŠD PreserjeŠD Preserje JUNIORŽenske dvojiceženski odbojkarski turnir