Domov:
|| Pentatlon » Pentatlon 2019 »

14.05.2019
Razširjenost 6. Komenškega Pentatlona

Predstavljamo zemljevid z lokacijami igralcev in igralk, ki so nastopili na 6. Komenškem Pentatlonu.

Trenutna povprečna starost sodelujočih je 30,3 let (od 22 do 50 let).

Trenutna povprečna starost sodelujočih fantov je 30,8 let (od 22 do 50 let).

Trenutna povprečna starost sodelujočih deklet je 28,8 let (od 22 do 39 let).

23 krajev iz katerih prihaja igralcev in igralk:


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto CarBortegaBurin Yachting Clubcerti.siDajmedolDebitelDream Teamekipa DPŠEL-TTFinnovaFreshGorenjski PopotnikGorjeIl PivoIsto dobrKifeljciKlappaKlimatizacija KlemenčičKonkurencaKransterdamMik MikMixOdtrganciPentatlonPiskrčkiPLAMTEX INTPod SkalcoPokal KomendaRauchSekvojeServetkarjiSpletni-streznik.comSRC INFONETSystemiqTazadniTeleportUnikatiuTablaVet4PetZasilni izhodŠD PovžŠD PreserjeŠD Preserje JUNIORŽenske dvojiceženski odbojkarski turnir