Domov:
|| Pentatlon » Pentatlon 2019 »

11.05.2019
Žejni talenti so osvojili 6. Komenški pentatlon

Končni vrstni red:

 1. Žejni talenti
 2. Zajčki 2
 3. Tvoja Mami
 4. Klasični bojevniki
 5. Zajčki 1
 6. Sosedi
 7. Kdr’voč
 8. A smo zmagal
 9. Scrkljani
 10. Živjo, živjo
 11. No name
 12. Weareadstar

 


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.6. komenški pentatlon 7. Komenški pentatlon 8. Komenški Pentatlon Avto Car Bortega Burin Yachting Club BVFG certi.si Dajmedol Debitel ekipa DPŠ EL-TT Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Picerija Hram Gorjan Piskrčki PLAMTEX INT Pokal Komenda Pokal Komende 2022 Predelave-vozil.si Sekvoje Servetkarji SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir