Domov:
|| Pentatlon » Pentatlon 2019 »

11.05.2019
Žejni talenti so osvojili 6. Komenški pentatlon

Končni vrstni red:

 1. Žejni talenti
 2. Zajčki 2
 3. Tvoja Mami
 4. Klasični bojevniki
 5. Zajčki 1
 6. Sosedi
 7. Kdr’voč
 8. A smo zmagal
 9. Scrkljani
 10. Živjo, živjo
 11. No name
 12. Weareadstar

 


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto CarBortegaBurin Yachting Clubcerti.siDajmedolDebitelDream Teamekipa DPŠEL-TTFinnovaFreshGorenjski PopotnikGorjeIl PivoIsto dobrKifeljciKlappaKlimatizacija KlemenčičKonkurencaKransterdamMik MikMixOdtrganciPentatlonPiskrčkiPLAMTEX INTPod SkalcoPokal KomendaRauchSekvojeServetkarjiSpletni-streznik.comSRC INFONETSystemiqTazadniTeleportUnikatiuTablaVet4PetZasilni izhodŠD PovžŠD PreserjeŠD Preserje JUNIORŽenske dvojiceženski odbojkarski turnir