Domov:
|| Pentatlon » Pentatlon 2019 »

11.05.2019
Žejni talenti so osvojili 6. Komenški pentatlon

Končni vrstni red:

 1. Žejni talenti
 2. Zajčki 2
 3. Tvoja Mami
 4. Klasični bojevniki
 5. Zajčki 1
 6. Sosedi
 7. Kdr’voč
 8. A smo zmagal
 9. Scrkljani
 10. Živjo, živjo
 11. No name
 12. Weareadstar

 


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto Car Bortega Burin Yachting Club certi.si Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Konkurenca Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Piskrčki PLAMTEX INT Pod Skalco Pokal Komenda Rauch Sekvoje Servetkarji Spletni-streznik.com SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport Unikati uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir