Domov:
|| Odbojkarska liga » 2019/2020 » Ekipe »

01.10.2019
Predstavitev ekipe SystemiQ

Razpored tekem:

   1. DEL LIGE
01. krog:
|: 14:45 :| SystemiQ [2] : [0] Klappa
                 (25:19 • 25:22)
|: 15:45 :| Elektro projektiva [0] : [2] SystemiQ
                 (21:25 • 21:25)
02. krog:
|: 17:45 :| SRC Infonet [0] : [2] SystemiQ
                 (16:25 • 21:25)
|: 19:45 :| Fresh [1] : [2] SystemiQ
                 (26:24 • 15:25 • 11:15)
03. krog:
|: 17:45 :| SystemiQ : Norci
|: 19:45 :| SystemiQ : Il Pivo
04. krog:
|: 18:45 :| ŠD Preserje : SystemiQ
|: 19:45 :| SystemiQ : Teleport
05. krog:
|: 18:45 :| SystemiQ : Migaj zdaj
 1. DEL LIGE
06. krog:
|: 15:45 :| SystemiQ : Kransterdam
|: 17:45 :| SystemiQ : Mik Mik
07. krog:
|: 15:45 :| SystemiQ : Kaval Group
|: 18:45 :| SystemiQ : uTabla
08. krog:
|: 17:45 :| SystemiQ : Genis Friends
|: 19:45 :| SystemiQ : BVFG
09. krog:
|: 14:45 :| SystemiQ : Top Gun Volley
|: 16:45 :| SystemiQ : Dost ns je
10. krog:
|: 16:45 :| SystemiQ : Klappa
|: 18:45 :| Elektro projektiva : SystemiQ

Ogled koledarja Koledar v ICAL


Okvirna lokacija igralcev ekipe SystemiQ:


URŠA DOLAR
URŠA DOLAR
št. odigranih tekem: 4
JAN GAČNIK
JAN GAČNIK
št. odigranih tekem: 4
CRT POTOČNIK
CRT POTOČNIK
št. odigranih tekem: 2
JANEZ POTOČNIK
JANEZ POTOČNIK
št. odigranih tekem: 2
JOŽICA POTOČNIK
JOŽICA POTOČNIK
št. odigranih tekem: 4
MARKO POTOČNIK
MARKO POTOČNIK
št. odigranih tekem: 4
JAN REMS
JAN REMS
št. odigranih tekem: 2
TOMAŽ REPAS
TOMAŽ REPAS
št. odigranih tekem: 4
DAVID ŠENICA
DAVID ŠENICA
št. odigranih tekem: 2
SARA ŠTRUKELJ
SARA ŠTRUKELJ
št. odigranih tekem: 0
ANDREJA URŠIČ
ANDREJA URŠIČ
št. odigranih tekem: 4
ANDREJ VERONIK
ANDREJ VERONIK
št. odigranih tekem: 4
TJAŠA ŽAGAR
TJAŠA ŽAGAR
št. odigranih tekem: 3

Povprečna starost ekipe je 34,4 let (od 23 do 60 let).



Predstavitev ekipe SystemiQ:



Avto Car Bortega Burin Yachting Club certi.si Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Konkurenca Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Piskrčki PLAMTEX INT Pod Skalco Pokal Komenda Rauch Sekvoje Servetkarji Spletni-streznik.com SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport Unikati uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir