Domov:
|| Novice »
|| Odbojkarska liga » 2019/2020 » Tekme 19/20 »

10. krog Certi.si odbojkarske lige 2019/2020 je ODPOVEDAN

 

Predelave-vozil.si

Voda 902

Picerija Hram Gorjan


10. krog Certi.si odbojkarske lige 2019/2020 NE bo odigran.

V luči aktualnih razmer smo primorani odpovedati 10. krog  letošnje lige v katerem bi se morale ponovno pomeriti ekipe, ki so se pomerile že v 1. krogu letošnje lige. Za finale lige še vedno držimo pesti, da se zgodi čudež in se zadeve spremenijo, je pa bolj verjetno, da bo finale prestavljeno na drug termin.6. komenški pentatlon 7. Komenški pentatlon 8. Komenški Pentatlon Avto Car Bortega Burin Yachting Club BVFG certi.si Dajmedol Debitel ekipa DPŠ EL-TT Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Picerija Hram Gorjan Piskrčki PLAMTEX INT Pokal Komenda Pokal Komende 2022 Predelave-vozil.si Sekvoje Servetkarji SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir