Domov:
|| Novice »
|| Odbojkarska liga » 2019/2020 » Tekme 19/20 »

10. krog Certi.si odbojkarske lige 2019/2020 je ODPOVEDAN

 

Predelave-vozil.si

Voda 902

Picerija Hram Gorjan


10. krog Certi.si odbojkarske lige 2019/2020 NE bo odigran.

V luči aktualnih razmer smo primorani odpovedati 10. krog  letošnje lige v katerem bi se morale ponovno pomeriti ekipe, ki so se pomerile že v 1. krogu letošnje lige. Za finale lige še vedno držimo pesti, da se zgodi čudež in se zadeve spremenijo, je pa bolj verjetno, da bo finale prestavljeno na drug termin.Avto CarBortegaBurin Yachting Clubcerti.siDajmedolDebitelDream Teamekipa DPŠEL-TTFinnovaFreshGorenjski PopotnikGorjeIl PivoIsto dobrKifeljciKlappaKlimatizacija KlemenčičKonkurencaKransterdamMik MikMixOdtrganciPentatlonPiskrčkiPLAMTEX INTPod SkalcoPokal KomendaRauchSekvojeServetkarjiSpletni-streznik.comSRC INFONETSystemiqTazadniTeleportUnikatiuTablaVet4PetZasilni izhodŠD PovžŠD PreserjeŠD Preserje JUNIORŽenske dvojiceženski odbojkarski turnir