Domov:
|| Novice »
|| Odbojkarska liga » 2019/2020 » Tekme 19/20 »

10. krog Certi.si odbojkarske lige 2019/2020 je ODPOVEDAN

 

Predelave-vozil.si

Voda 902

Picerija Hram Gorjan


10. krog Certi.si odbojkarske lige 2019/2020 NE bo odigran.

V luči aktualnih razmer smo primorani odpovedati 10. krog  letošnje lige v katerem bi se morale ponovno pomeriti ekipe, ki so se pomerile že v 1. krogu letošnje lige. Za finale lige še vedno držimo pesti, da se zgodi čudež in se zadeve spremenijo, je pa bolj verjetno, da bo finale prestavljeno na drug termin.Avto Car Bortega Burin Yachting Club certi.si Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Konkurenca Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Piskrčki PLAMTEX INT Pod Skalco Pokal Komenda Rauch Sekvoje Servetkarji Spletni-streznik.com SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport Unikati uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir