Domov:
|| Novice »
|| Odbojkarska liga » 2019/2020 » Splošne informacije 19/20 »

05.03.2020
Koronavirus in odbojkarski protokol

V luči aktualnega dogajanja smo sprejeli priporočilo ekipam, da se do nadaljnjega ekipe pred in po tekmi ne pozdravljajo z rokovanjem. Prav tako ni potrebno rokovanje s sodnikom.

Priporočamo pozdrav nasprotne ekipe z vzkliki (npr. “3x zdravo za nasprotno ekipo”). Seveda pa ste lahko tudi bolj kreativni.

O obliki pozdrava se kapetana dogovorita ob sodniškem pisku (rokovanje seveda ni prepovedano, samo odsvetujemo ga;).

Se že vnaprej zahvaljujemo za razumevanje.


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto Car Bortega Burin Yachting Club certi.si Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Konkurenca Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Piskrčki PLAMTEX INT Pod Skalco Pokal Komenda Rauch Sekvoje Servetkarji Spletni-streznik.com SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport Unikati uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir