Domov:
|| Novice »
|| Odbojkarska liga » 2019/2020 » Splošne informacije 19/20 »

05.03.2020
Koronavirus in odbojkarski protokol

V luči aktualnega dogajanja smo sprejeli priporočilo ekipam, da se do nadaljnjega ekipe pred in po tekmi ne pozdravljajo z rokovanjem. Prav tako ni potrebno rokovanje s sodnikom.

Priporočamo pozdrav nasprotne ekipe z vzkliki (npr. “3x zdravo za nasprotno ekipo”). Seveda pa ste lahko tudi bolj kreativni.

O obliki pozdrava se kapetana dogovorita ob sodniškem pisku (rokovanje seveda ni prepovedano, samo odsvetujemo ga;).

Se že vnaprej zahvaljujemo za razumevanje.


Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.Avto CarBortegaBurin Yachting Clubcerti.siDajmedolDebitelDream Teamekipa DPŠEL-TTFinnovaFreshGorenjski PopotnikGorjeIl PivoIsto dobrKifeljciKlappaKlimatizacija KlemenčičKonkurencaKransterdamMik MikMixOdtrganciPentatlonPiskrčkiPLAMTEX INTPod SkalcoPokal KomendaRauchSekvojeServetkarjiSpletni-streznik.comSRC INFONETSystemiqTazadniTeleportUnikatiuTablaVet4PetZasilni izhodŠD PovžŠD PreserjeŠD Preserje JUNIORŽenske dvojiceženski odbojkarski turnir