Domov:
|| Pentatlon » Pentatlon 2022 »

30.05.2020
Pentatlon 2022 – prijava

Prijavnina in prijava:

Vse zainteresirane ekipe pozivamo, da se čim prej prijavijo, ker je število sodelujočih ekip omejeno!

Pri prijavi bodo imele verjetno prednost ekipe:

 1. ki jih bo sestavljalo vsaj 6 igralcev iz občine Komenda,
 2. ki si se udeležile 6. Komenškega Pentatlona v letu 2019,
 3. ki se prej prijavijo.

Prijavnina znaša 150 EUR na ekipo. V prijavnino je všteto:

 • 10x hrana z žara in pijača,
 • spominska majica za vsakega igralca oz. igralko,
 • nadomestilo za sodnike,
 • organizacija turnirja.

  Prijava ekipe:

  * Ime ekipe:

  * Ime ekipe lani:

  * Kapetan ekipe:

  * Telefon:

  (lahko vpišete tudi več telefonov)

  * E-pošta

  Polja označena z * so obvezna.


  Spremembe lahko spremljate preko RSS 2.0 novic.  Avto Car Bortega Burin Yachting Club certi.si Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Konkurenca Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Piskrčki PLAMTEX INT Pod Skalco Pokal Komenda Rauch Sekvoje Servetkarji Spletni-streznik.com SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport Unikati uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir