Domov:
|| Ostali odbojkarski turnirji » PCT odbojkarski turnir »

01.11.2021
Prijava ekip za PCT odbojkarski turnir

Ime ekipe:
Ime ekipe v zadnji sezoni:
Ime in priimek kapetana:
GSM kapetana:
E-pošta kapetana:


Turnir bo potekal v soboto 18.12.2021 od 9:00 naprej v ŠD Komenda.

Pravila za prijavo ekipe:

  • rok za prijavo je 14. december 2021;
  • prednost pri prijavi bodo imele ekipe, ki so igrale v Certi.si odbojkarski ligi 2019/2020;
  • v ekipi je lahko največ največ 15 igralcev in igralk;
  • prijavnina za turnir znaša 50,00 EUR  na ekipo:
    • za do vključno šest igralcev in igralk, ki so nastopali v Certi.si odbojkarski ligi 2019/2020, vam priznamo po 5 EUR popusta na prijavnino (skupaj največ 30 EUR),
    • preostanek mora biti nakazan na poslovni račun DPŠ do 17.12.2021.

Za dodatne informacije se obrnite na naše kontaktne naslove.Avto Car Bortega Burin Yachting Club certi.si Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Konkurenca Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Piskrčki PLAMTEX INT Pod Skalco Pokal Komenda Rauch Sekvoje Servetkarji Spletni-streznik.com SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport Unikati uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir