Domov:
|| Ostali odbojkarski turnirji » Odprto prvenstvo za pokal Komende 2022 »

09.03.2022
Prijava ekip za Pokal Komende 2022

Ime ekipe:
Ime ekipe v zadnji sezoni:
Ime in priimek kapetana:
GSM kapetana:
E-pošta kapetana:


Turnir bo potekal v soboto 7.5.2025 od 9:00 naprej v ŠD Komenda.

Pravila za prijavo ekipe:

  • rok za prijavo je 3. maj 2022;
  • prednost pri prijavi bodo imele ekipe, ki so igrale v Certi.si odbojkarski ligi 2019/2020;
  • v ekipi je lahko največ največ 10 igralcev in igralk;
  • prijavnina za turnir znaša 60,00 EUR  na ekipo:

Za dodatne informacije se obrnite na naše kontaktne naslove.Avto Car Bortega Burin Yachting Club certi.si Dajmedol Debitel Dream Team ekipa DPŠ EL-TT Finnova Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Konkurenca Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Piskrčki PLAMTEX INT Pod Skalco Pokal Komenda Rauch Sekvoje Servetkarji Spletni-streznik.com SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport Unikati uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir