Domov:
|| Ostali odbojkarski turnirji » Odprto prvenstvo za pokal Komende 2022 »

09.03.2022
Prijava ekip za Pokal Komende 2022

Ime ekipe:
Ime ekipe v zadnji sezoni:
Ime in priimek kapetana:
GSM kapetana:
E-pošta kapetana:


Turnir bo potekal v soboto 7.5.2025 od 9:00 naprej v ŠD Komenda.

Pravila za prijavo ekipe:

  • rok za prijavo je 3. maj 2022;
  • prednost pri prijavi bodo imele ekipe, ki so igrale v Certi.si odbojkarski ligi 2019/2020;
  • v ekipi je lahko največ največ 10 igralcev in igralk;
  • prijavnina za turnir znaša 60,00 EUR  na ekipo:

Za dodatne informacije se obrnite na naše kontaktne naslove.6. komenški pentatlon 7. Komenški pentatlon 8. Komenški Pentatlon Avto Car Bortega Burin Yachting Club BVFG certi.si Dajmedol Debitel ekipa DPŠ EL-TT Fresh Gorenjski Popotnik Gorje Il Pivo Isto dobr Kifeljci Klappa Klimatizacija Klemenčič Kransterdam Mik Mik Mix Odtrganci Pentatlon Picerija Hram Gorjan Piskrčki PLAMTEX INT Pokal Komenda Pokal Komende 2022 Predelave-vozil.si Sekvoje Servetkarji SRC INFONET Systemiq Tazadni Teleport uTabla Vet4Pet Zasilni izhod ŠD Povž ŠD Preserje ŠD Preserje JUNIOR Ženske dvojice ženski odbojkarski turnir